MEXTRA GROUP S.C.
PL 47-225 Kedzierzyn-Kozle, Szkolna 15
DIČ: PL 7543039263,
Horúca linka:+421 41 321 62 02

Pozývame vás, aby ste nás kontaktovali:

Zobraziť text súhlasu

Súhlasím s::
1. Zasielanie noviniek elektronickým telekomunikačným zariadením za účelom priameho marketingu (podľa článku 172 poľského zákona o telekomunikáciách).

2. Zasielanie neobjednaných obchodných informácií telekomunikačnými zariadeniami (podľa čl. 10 zákona o službách on-line elektronickou cestou).

3. Spracovanie osobných údajov za účelom využívania služby Novinky spoločnosti Mextra. . Osobné údaje budú spracovávané v súlade s požadovaným zákonom zo dňa 29.08.1997 o zabezpečení osobných údajov a zákone o on-line službách elektronickou cestou. Správcom osobných údajov je Mextra Group..

Súhlas sa týka e-mailovej adresy, z ktorej bol odoslaný súhlas. Kedykoľvek máte prístup k obsahu osobných údajov a právo na ich opravu. Svoj súhlas môžete odvolať kontaktovaním tejto e-mailovej adresy: info@alponabytok.sk. Poskytnutie údajov je dobrovoľné..
Obchodné oddelenie B2C Domáci predaj
Exportný predaj
Kontakt na oddelenie: biuro@mextra.pl
export@mextra.pl
Jarosław

Obchodné oddelenie B2C / Marketingový riaditeľ

Dominika

Vedúci obchodného oddelenia

dominika@mextra.pl

Barbara

Vedúci pobočky

barbara@mextra.pl

Ewa

Vedúci národného predajného tímu

ewa@mextra.pl

Bartosz

Senior obchodný špecialista

bartek@mextra.pl

Maja

Obchodný špecialista

maja@vast.pl

Jarosław

Obchodný špecialista

jarek.g@mextra.pl

Dominika

Obchodný špecialista

dp@mextra.pl

Magdalena

Špecialista na exportný predaj

magdalena@mextra.pl

Anna

Špecialista na exportný predaj

ania@mextra.pl

Obchodné oddelenie B2B Domáci predaj
Exportný predaj
Kontakt na oddelenie: b2b@mextra.pl
Dominik

Obchodný riaditeľ B2B / riaditeľ dovozu

dominik@mextra.pl

Bartosz

Senior B2B Sales Representative

bartosz@mextra.pl

Robert

B2B Sales Representative

robert@mextra.pl

Daniel

Junior B2B Sales Representative

daniel@mextra.pl

Marketingové oddelenie
Kontakt na oddelenie: marketing@mextra.pl
Magda

Zástupca marketingového riaditeľa

magda@mextra.pl

Agnieszka

Senior marketingový špecialista

agnieszka@mextra.pl

Dominika

Špecialista na webovú podporu

ds@mextra.pl

Katarzyna

Grafický umelec

kn@mextra.pl

Adam

Web Master

adam@mextra.pl

Dovozné oddelenie
Kontakt na oddelenie: import@mextra.pl
Katarzyna

Import Specialist

katarzyna@mextra.pl

Oddelenie vybavovania objednávok
Natalia

Vedúci oddelenia vykonávania príkazov

natalia@mextra.pl

Filip

Logistický špecialista

filip@mextra.pl

Ewelina

Špecialista. zákaznícky servis

ewelina@mextra.pl

Paulina

Špecialista. zákaznícky servis

paulina@mextra.pl

Magdalena

Špecialista. zákaznícky servis

md@mextra.pl

Wiktoria

Špecialista. zákaznícky servis

wiktoria@mextra.pl

Monika

Špecialista na zúčtovanie

monika@mextra.pl

Alan

Junior logistický špecialista

alan@mextra.pl

Vedenie účtovníctva
Kontakt na oddelenie: ksiegowosc@mextra.pl
Izabela

Hlavný účtovník

ksiegowosc@mextra.pl

Anna

Účtovník

anna@mextra.pl

Skladové a výrobné oddelenie
Kontakt na oddelenie: magazyn@mextra.pl
Roman

Vedúci skladu a výroby

roman@mextra.pl

Przemysław

Vedúci skladu

przemek@mextra.pl

Marek

Skladový koordinátor

marek@mextra.pl

Katedra dopravy a výroby Maestro
Kontakt na oddelenie: produkcja@mextra.pl
Jan

Vedúci dopravy a výroby Maestro

janek@mextra.pl

Aleksander

Koordinátor výroby

produkcja@mextra.pl

Šijacia miestnosť
Kontakt na oddelenie: szwalnia@mextra.pl
Bożena

Vedúci šijacej miestnosti

szwalnia@mextra.pl

Ewa

Zástupca vedúceho šijacej miestnosti

szwalnia@mextra.pl

Navštívte naše sociálne profily
Prosím kontaktuj nás!
Mextra Group