Nákup bez DPH
Vyžaduje sa aktívne IČ DPH EÚ
Nákup bez DPH
Všetky kategórie

Konferenčný nábytok

Moderný konferenčný nábytok je vynikajúcim riešením najmä pre školiace spoločnosti, ktoré organizujú rôzne typy prednášok, ale čoraz častejšie sa pre jeho nákup rozhodujú aj majitelia zariadení s trochu iným profilom činnosti (hoci stále zameraných na poskytovanie služieb klientom). Malé aj veľké subjekty si konferenčný nábytok ochotne kupujú kvôli komfortu používania a solídnosti spracovania, ktoré poskytuje. Vďaka najkvalitnejším materiálom, z ktorých boli vyrobené, sú tieto výrobky nielen odolné voči oderu a praskaniu, ale aj ľahko sa čistia a sú ozdobou každého stretnutia alebo sympózia, ktoré sa na nich koná.

Aktuálne - 10 %Konferenčná stolička ISO 24HBL-T šedá Konferenčná stolička ISO 24HBL-T šedáKonferenčná stolička ISO 24HBL-T šedá
24,90€ bez DPH
/
30,63€ s DPH
VIAC
Aktuálne - 10 %Konferenčná stolička ISO 24HBL-T čierna Konferenčná stolička ISO 24HBL-T čiernaKonferenčná stolička ISO 24HBL-T čierna
24,90€ bez DPH
/
30,63€ s DPH
VIAC
Konferenčná stolička ISO CR NA5316 Konferenčná stolička ISO CR NA5316
32,90€ bez DPH
/
40,47€ s DPH
VIAC
Konferenční stůl PABLO AL Konferenční stůl PABLO ALKonferenční stůl PABLO AL
37,50€ bez DPH
/
46,13€ s DPH
VIAC
Konferenční stůl HUGO S Konferenční stůl HUGO SKonferenční stůl HUGO S
49,99€ bez DPH
/
61,49€ s DPH
VIAC
Konferenční stůl HUGO BL S Konferenční stůl HUGO BL SKonferenční stůl HUGO BL S
57,99€ bez DPH
/
71,33€ s DPH
VIAC
Konferenční stůl HUGO 120 Konferenční stůl HUGO 120Konferenční stůl HUGO 120
58,99€ bez DPH
/
72,56€ s DPH
VIAC
Konferenční stůl HUGO 160 Konferenční stůl HUGO 160Konferenční stůl HUGO 160
64,99€ bez DPH
/
79,94€ s DPH
VIAC
Konferenční stůl HUGO BL 120 Konferenční stůl HUGO BL 120
65,99€ bez DPH
/
81,17€ s DPH
VIAC
Aktuálne - 11 %Konferenční stůl HUGO 138 Konferenční stůl HUGO 138Konferenční stůl HUGO 138
67,99€ bez DPH
/
83,63€ s DPH
VIAC
Konferenční stůl HUGO 200 Konferenční stůl HUGO 200Konferenční stůl HUGO 200
68,99€ bez DPH
/
84,86€ s DPH
VIAC
Konferenční stůl HUGO BL 138 Konferenční stůl HUGO BL 138Konferenční stůl HUGO BL 138
69,99€ bez DPH
/
86,09€ s DPH
VIAC
Konferenčná stolička SAMBA CR NA5217 Konferenčná stolička SAMBA CR NA5217Konferenčná stolička SAMBA CR NA5217
72,90€ bez DPH
/
89,67€ s DPH
VIAC
Konferenčná stolička SAMBA CR NA2252 Konferenčná stolička SAMBA CR NA2252Konferenčná stolička SAMBA CR NA2252
72,90€ bez DPH
/
89,67€ s DPH
VIAC
Aktuálne - 2 %Konferenčná stolička SAMBA CR WENGE Konferenčná stolička SAMBA CR WENGEKonferenčná stolička SAMBA CR WENGE
72,90€ bez DPH
/
89,67€ s DPH
VIAC
Konferenční stůl HUGO BL 180 Konferenční stůl HUGO BL 180Konferenční stůl HUGO BL 180
76,99€ bez DPH
/
94,70€ s DPH
VIAC
Konferenční stůl HUGO 180 Konferenční stůl HUGO 180Konferenční stůl HUGO 180
76,99€ bez DPH
/
94,70€ s DPH
VIAC
Skladací stôl FOLD Skladací stôl FOLDSkladací stôl FOLD
89,99€ bez DPH
/
110,69€ s DPH
VIAC
Mobilný konferenčný stôl FLIP Mobilný konferenčný stôl FLIPMobilný konferenčný stôl FLIP
136,99€ bez DPH
/
168,50€ s DPH
VIAC
Mobilný konferenčný stôl FLIP MAX Mobilný konferenčný stôl FLIP MAXMobilný konferenčný stôl FLIP MAX
142,99€ bez DPH
/
175,88€ s DPH
VIAC

Konferenčná miestnosť je veľmi dôležitým priestorom v každej kancelárii. V nej sa konajú stretnutia a školenia. Konferenčná miestnosť sa často využíva aj na obchodné stretnutia s kľúčovými klientmi, nábor nových zamestnancov a teambuildingové stretnutia. Aby konferenčná miestnosť plnila svoju funkciu, mala by byť riadne vybavená moderným a funkčným nábytkom, ako sú stoly, stoličky a ďalšie prvky, ktoré slúžia na zvýšenie komfortu pobytu v nej. Naša spoločnosť dbá na estetiku interiéru a zachovanie konzistentnosti, preto ponúkame konferenčný nábytok v mnohých farebných aj aranžérskych variantoch.

Kancelársky konferenčný nábytok

Hoci ich hlavným účelom je zabezpečiť stoly a sedadlá pre väčšie priestory, kde sa organizujú rôzne kongresy alebo plenárne zasadnutia zo sveta vedy či obchodu, konferenčný nábytok je čoraz obľúbenejší aj v súkromných firmách ako štandardné vybavenie kancelárií. Je vhodný na použitie v sekretariáte aj v jednotlivých oddeleniach, ktoré tvoria spoločnosť. Konferenčný nábytok pozostáva zo stoličiek vyrobených z hrubého a odolného plastu v kombinácii s kovovým rámom (ktorý je nielen ľahký, ale sa aj ľahko čistí), ako aj z robustných stolov z kovu, dreva a plastu. Vybavené naším kancelárskym nábytkom získajú rokovacie miestnosti, v ktorých organizujete svoje podujatia, úplne nový vzhľad a charakter!

Konferenčný nábytok - stoličky

Mobilný konferenčný nábytok tvoria predovšetkým pohodlné a estetické stoličky, ktoré sa nielen veľmi ľahko prepravujú, ale aj ľahko skladujú a čistia. Ich látkový poťah poskytuje používateľovi nielen pohodlie pri sedení, ale prispieva aj k dobrému vzhľadu výrobku. Niektoré z nich majú - okrem čalúnenia - aj špeciálne vrchnáky, vďaka ktorým je možné na nich písať a odkladať praktické veci.

Okrem toho sa dajú aj spájať (vytvárajú celé rady stoličiek) alebo skladovať vložením jednej sedačky do druhej (čím sa zmenší priestor potrebný na ich uskladnenie). Modely sú k dispozícii aj v širokej škále farieb a tvarov, vďaka čomu ich ľahko prispôsobíte miestnosti. Z tohto dôvodu sa konferenčný nábytok (stoličky) úspešne používa nielen v kanceláriách, ale aj v čakárňach a školách - čo len podčiarkuje jeho jedinečnosť tým, že sa dá použiť takým širokým spektrom spôsobov.

Konferenčný nábytok - výrobca Alpo

Hoci je dnešný trh presýtený mnohými predajcami týchto výrobkov, naša spoločnosť sa vždy teší najväčšej dôvere zákazníkov a už mnoho rokov poskytuje konferenčný nábytok najvyššej kvality. Výrobca Alpo je presvedčený, že neustále zlepšuje úroveň svojho spracovania, takže určite bude dlho slúžiť spokojným zákazníkom a ich hosťom. Náš sortiment splní na 100 % svoju určenú funkciu a jedinečne sa prezentuje na dennej báze, ako aj počas rôznych typov dôležitých (periodických alebo cyklických) osláv - konferencií, školení alebo obchodných stretnutí.

Nájdete tu mobilný a moderný konferenčný nábytok vrátane pevne vyrobených stoličiek (za ktoré nemusíte minúť veľa peňazí) a funkčných stolov, ktoré poslúžia malým aj veľkým firmám, ako aj iným zariadeniam. Naši špecialisti vám uľahčia výber správneho výrobku, pričom k nemu prispôsobia tvar, farbu, rám a materiál konštrukcie. Ešte stále nie ste rozhodnutí? Tým sa výhody, ktoré na vás čakajú, ak sa rozhodnete pre nákup konferenčného nábytku z nášho obchodu, nekončia. Výrobca Alpo totiž poskytuje na každý model, ktorý si vyberiete, 2-ročnú záruku!

Hľadáte ten správny produkt pre vás a vašu spoločnosť? Všimli ste si, že konferenčný nábytok, ktorý ste doteraz používali na svoje podujatia, je už za zenitom? Napíšte nám, ak máte záujem o pevný, odolný a lacný konferenčný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky. Široká ponuka spoločnosti Alpo vám umožní nájsť výrobok, ktorý ľahko zapadne do konkrétneho interiéru a dodá mu tak jedinečný charakter a štýl. Kúpou nášho nábytku bude konferenčná miestnosť, v ktorej prijímate svojich hostí, vyzerať lepšie ako kedykoľvek predtým!

Moderný konferenčný nábytok pre úspech vašej spoločnosti

Vďaka širokej škále štýlov a farieb nábytku, ktoré sú k dispozícii v našom obchode, ľahko nájdete ten, ktorý najlepšie zvýrazní profil vašej spoločnosti. Potenciálni zákazníci, ktorí navštívia vašu spoločnosť, sa tu budú cítiť príjemne. Náš nábytok striktne dodržiava očakávania, a tak dokonale zapadne do interiéru. Vieme, koľko elektronických zariadení a moderných technológií funguje počas konferencií. Patria k nim počítače, projektory a zvukové zariadenia. Všetky tieto zariadenia majú kabeláž, ktorú možno šikovne ukryť v rôznych typoch stolov a písacích stolov, ktoré sú prispôsobené aj na plnenie funkcie maskovania nevzhľadných káblov. Náš nábytok je navrhnutý tak, aby vedúcim konferencií a ostatným účastníkom čo najviac uľahčil prácu.

Ako prakticky a funkčne zariadiť konferenčnú miestnosť?

Naša spoločnosť ponúka moderný konferenčný nábytok v rôznych farbách, veľkostiach a štýloch. Umožňujú vám zariadiť si kanceláriu podľa vlastného vkusu a preferencií a dokonale vyhovujú z hľadiska funkčnosti a praktickosti. Náš sortiment zahŕňa:

  • Konferenčné stoličky

    Ponúkame exkluzívne modely konferenčných stoličiek. Široký sortiment umožňuje vybrať si dokonalé riešenie pre potreby danej kancelárie. Naše stoličky sa vyznačujú zaujímavým moderným dizajnom, rôznorodosťou farieb a klasickým prevedením. K dispozícii sú aj stoličky z rôznych materiálov, v zaujímavých farbách a s rôznymi výškami a hĺbkami sedadla.
  • Konferenčné stoly

    Stoly sú navrhnuté tak, aby nielen zdobili kancelárske interiéry, ale aby mali aj funkciu, ktorá podporuje tímovú prácu. Medzi našimi návrhmi sú stoly s výraznými tvarmi a štýlmi. Zákazníci si môžu vybrať z klasických alebo moderných stolov. Každý model je k dispozícii v širokej škále farieb, veľkostí a tvarov.

Mobilný konferenčný nábytok

Mobilný konferenčný nábytok, t. j. skladacie stoly a stoličky, sa v poslednom čase stal veľmi obľúbeným. Jednotlivé kusy nábytku sa dajú nastaviť podľa potreby stretnutia. Skladacie konferenčné stoly a stoličky sú istým a osvedčeným spôsobom, ako uskutočniť úspešné obchodné stretnutia. Sú moderným nábytkom, vysoko funkčným a ergonomickým. Vďaka funkcii skladania nepredstavuje ich preprava a skladovanie žiadne problémy. Určite je to riešenie, ktoré stojí za to, aby ste sa naň pozreli bližšie.

Pozývame vás, aby ste sa obrátili na našu spoločnosť a zakúpili si nábytok vhodný pre vašu spoločnosť. Profesionálne zariadená kancelária a konferenčná miestnosť zvýši prestíž každej spoločnosti a bude pracovať na jej širšom úspechu. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Naši zamestnanci radi rozptýlia vaše pochybnosti a pomôžu vám vybrať ideálny model.