reštauračné stoly
s
dyhovanymi doskami

Sme výrobca
Sme výrobca
Prémiová kvalita
Prémiová kvalita
Prírodné drevo
Prírodné drevo
Ideálne pre interiér
Ideálne pre interiér
V ponuke je 10 farieb
V ponuke je 10 farieb
Nákup bez DPH
Vyžaduje sa aktívne IČ DPH EÚ
Nákup bez DPH
Prierez dyhovaných dosiek

Dosky
dyhované

Dyhované dosky sú vynikajúcou voľbou pre zákazníkov, ktorí chcú získať estetický, klasický vzhľad dreva, ktorý ide ruka v ruke s výnimočnou trvanlivosťou, ktorá je nevyhnutná pri používaní dosiek v zariadeniach HoReCa. Výhodou dyhovaných pracovných dosiek je ich relatívne nízka cena v porovnaní s pracovnými doskami z masívneho dreva.

Stoly s dyhovanými doskami

Dyhovanie

Dyhovanie je proces, pri ktorom sa vrstvy prírodného dreva lepia na pevný základ drevotrieskovej dosky. Okrem toho proces dyhovania zabraňuje problémom súvisiacim s prácou s drevom, ako je zmršťovanie alebo expanzia pod vplyvom zmien vlhkosti, ako aj ohýbanie.

Dyhovanie
Rozmery dyhovaných dosiek

Rozmery

Dýhované dosky dostupné v našej ponuke majú hrúbku 39 mm. Štandardne ponúkame štvorcové a obdĺžnikové pracovné dosky v najobľúbenejších rozmeroch, ako sú: 70x70cm, 80x80cm, 90x90cm, 120x70cm, 138x80cm alebo 180x90cm. Ako výrobca sme schopní ponúknuť pracovné dosky na špeciálnu objednávku v iných ako štandardných rozmeroch.

Farby

Dyhované pracovné dosky sú k dispozícii v 10 univerzálnych farbách, vďaka ktorým si každý nájde farbu, ktorá dokonale ladí s interiérom jeho zariadenia. Nižšie sú uvedené dostupné farebné varianty.

Zodpovedajúce

V našej ponuke nájdete aj drevené reštauračné stoličky, ktorých farby ladia s farbami dyhovaných dosiek, takže môžete vytvoriť perfektne prezentované sety. Ide o výrobky určené pre priemysel HoReCa, nie pre domáce použitie, a preto si ich kvalita a štýl zaslúžia osobitnú pozornosť.

Máte otázky?
Napíšte alebo zavolajte