Nákup bez DPH
Vyžaduje sa aktívne IČ DPH EÚ
Nákup bez DPH
Všetky kategórie
warranty-sk Viac configurator-sk configurator-tables-sk
Bestseller

Stoličky do bistra a kaviarní

Väčšina z nás rada trávi voľný čas v reštauráciách, kaviarňach alebo krčmách. Pri výbere nášho obľúbeného podniku dbáme na kvalitu jedálneho lístka, lokalitu a predovšetkým na dizajn interiéru! Aby bol váš pobyt na týchto miestach príjemnejší, ponúkame vám bistro stoličky. Tieto kreslá vynikajú komfortom a pohodlným sedením, vďaka čomu je čas strávený s vašimi blízkymi pri rozhovoroch a zábave ešte príjemnejší.

Stoličky Bistro sa skvele hodia do každého interiéru. Sýte farby umožňujú prispôsobiť stoličky vašim potrebám a dizajnu interiéru. Okrem módneho dizajnu a pohodlnej konštrukcie sú stoličky vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Ďalšou výhodou reštauračných/kaviarenských stoličiek je ich ľahká čistiteľnosť vďaka ich štruktúre. Vďaka tomu majú stoličky istotu dlhodobého používania a krásneho vzhľadu po mnoho rokov. Dôrazne vám odporúčame, aby ste sa oboznámili s našou ponukou!

Stoličky do kaviarne Bistro

Kaviarne a reštaurácie sú miesta, ktoré lákajú zákazníkov nielen zaujímavým jedálnym lístkom, ale aj štýlovým interiérom. Pri rozhodovaní o zmene nábytku by majitelia týchto prevádzok mali venovať pozornosť nielen dizajnu nábytku, ale aj jeho funkčným vlastnostiam, ako je odolnosť, prispôsobenie na použitie v odvetví HoReCa, jednoduché čistenie a predovšetkým pohodlie zákazníkov pri používaní kaviarenských stoličiek a stolov.

V súčasnosti sú kaviarenské stoličky medzi zákazníkmi veľmi obľúbené. Sú k dispozícii v mnohých variantoch (plastové, kovové a dokonca drevené) a ponúkajú majiteľom gastronomických zariadení - barov, kaviarní a reštaurácií - možnosť vybrať si výrobok, ktorý spĺňa očakávania zákazníkov: vizuálne aj funkčne.

Značka VAST spoločnosti MEXTRA sa špecializuje na rad výrobkov určených pre gastronomické zariadenia, ako sú kaviarne a reštaurácie. Stoly a stoličky pre kaviarne sú tak prispôsobené potrebám zákazníkov v sektore HoReCa. Skúsenosti a prieskum trhu vedú k neustálemu zlepšovaniu širokého sortimentu a funkčnosti výrobkov.

Bistro a kaviarenské stoličky

Výrobky VAST zahŕňajú modely kaviarenských stoličiek, ktorých dizajn sa hodí takmer do každého interiéru. Značka VAST ponúka všetko od klasických tvarov operadla stoličiek MONET cez jednoduché tvary stoličiek FUERTA a VENTURA až po industriálny vzhľad modelov PARIS. Kaviareňové stoličky sú jedným z mnohých kľúčových prvkov, ktoré treba zohľadniť pri navrhovaní interiéru konkrétnej budovy. Potenciálni zákazníci ich používajú každý deň. Preto musí byť tento nábytok pohodlný, bezpečný a musí sa hodiť k dizajnu interiéru.

Pri výbere nového sortimentu je dôležité zistiť, ako sa budú stoličky používať. Ak sa stoličky majú používať v interiéri aj exteriéri, oplatí sa vybrať modely z polypropylénu. Uvedené kaviarenské stoličky sa vyznačujú vysokou trvanlivosťou a odolnosťou voči vonkajším vplyvom vďaka použitiu polypropylénu pri ich výrobe. Najnovšie modely kaviarenských stoličiek VAST sú navyše vystužené sklenenými vláknami, čo výrazne zvyšuje ich odolnosť.