Blaty kompaktowe HPL
Vodotesné
Ľahko umývateľné
Odolnosť voči poškodeniu
Odolnosť voči teplu
Odolnosť voči popáleninám
Odolnosť voči škvrnám
Blaty kompaktowe HPL

BLATES KOMPAKTNÉ HPL

Neuveriteľná odolnosť – tieto slová najlepšie vystihujú naše kompaktné pracovné dosky HPL. Medzi ďalšie vlastnosti, ktorým stojí za to venovať pozornosť, patrí odolnosť voči vode, ohňu, poškriabaniu a extrémnym teplotám – vďaka tomu sú kompaktné pracovné dosky HPL absolútne najvyššou voľbou pre kaviarenské a reštauračné stoly dostupné na trhu. Vizuálne vyzerajú kompaktné pracovné dosky HPL veľmi moderne.
Je tiež potrebné zdôrazniť jednoduchosť udržiavania dosiek čistých vďaka ich odolnosti voči škvrnám a ľahko čistiteľnému povrchu. Kombinácia všetkých funkcií, ktoré ponúkajú kompaktné pracovné dosky HPL, z nich robí skutočný prielom v odvetví HoReCa. Ako výrobca ponúkame širokú škálu konfigurácií pracovných dosiek.
STOLY S HPL DOSKAMI

HRÚBKA

Štandardná hrúbka kompaktných pracovných dosiek HPL v našej ponuke je 12mm. Technológia použitá pri výrobe dosiek tohto typu umožňuje vytvoriť extrémne odolnú pracovnú dosku s malou hrúbkou, vďaka ktorej doska vyzerá moderne pri zachovaní nadpriemernej pevnosti. Dosky tohto typu sú vyrobené z niekoľkých vrstiev papiera impregnovaného živicou. Na prianie zákazníka sme schopní vyrobiť pracovné dosky HPL s hrúbkou 24mm a 36mm.
HRÚBKA
HRÚBKA
HRÚBKA
HRÚBKA
Prezrite si výber kaviarenských stolov s kompaktnou pracovnou doskou HPL.
POVRCHOVÁ

POVRCHOVÁ

ÚPRAVA ROHOV

Kompaktné pracovné dosky HPL sú k dispozícii v našom štandardnom sortimente so zaoblením 5 mm. Jedná sa o univerzálne riešenie, ktoré zaručuje estetický vzhľad pracovnej dosky. Na prianie zákazníka sme schopní doladiť zaoblenie v ďalších rozmeroch.
POVRCHOVÁ r = 5mm
POVRCHOVÁ r = 50mm
POVRCHOVÁ r = 100mm

FARBY

Kompaktné pracovné dosky HPL v našej ponuke sme rozdelili na dve palety: Standard a Standard Plus. Nájdeme v nich 6 najmodernejších farieb: klasickú bielu, hlbokú čiernu, čierny kameň, biely kameň, priemyselnú oceľ a prírodné drevo. Výber takýchto farebných možností zaručuje, že každý úspešne nájde tú správnu pracovnú dosku pre svoje priestory.
FARBY
Štandardná paleta
Biela
Čierna
Paleta StandardPlus
Biely kameň
Čierny kameň
Hrdzavá sivá
Klasické drevo
Máte nejaké otázky? Napíšte alebo zavolajte!