Všetky kategórie

Stoly pre pivnú záhradu

Pivné stoly sú obľúbeným produktom v záhradách aj v samotných baroch. Vzhľadom na ich účel a použitie by mali byť predovšetkým stabilné a odolné, ako aj praktické (a teda ľahko čistiteľné). V našom štandardnom sortimente nájdete stôl do pivnej záhrady, ktorý je k dispozícii v rôznych variantoch. Všetky sú vyrobené z materiálu, ktorý odolá veľkej hmotnosti aj zlým poveternostným podmienkam. Ktoré pivné stoly sú však v danom prípade najvhodnejšie?

category-90-banner-listing

Pivné stoly

Záhradné pivné stoly, či už sú vyrobené z kovu, dreva alebo plastu, ponúkajú celý rad výhod. V závislosti od materiálu sa líšia hmotnosťou a spôsobom čistenia, ale všetky majú spoločné vlastnosti, ako je stabilita, trvanlivosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom. Ktoré stoly do pivnej záhrady by ste si teda mali vybrať? Záleží na tom, ktoré kritérium si vyberiete.

Drevené pivné stoly

Mnohí ľudia si drevené pivné stoly predstavujú ako niečo pevné a ťažké, ale aj preto sa vyznačujú nadpriemernou stabilitou. Sú vhodné na použitie v krčme aj na záhrade. Ich najväčšou nevýhodou však je, že rýchlo absorbujú vodu a dlhšie schnú (najmä počas daždivých dní). Široká škála vhodných farieb a bezfarebných lakov umožňuje impregnáciu podľa želania, takže budú našim hosťom slúžiť dlhé roky. Drevený pivný stôl je výrobok, ktorý možno umiestniť do pouličných kaviarní a hostincov, ako aj do záhrady elegantnej reštaurácie.

Rozšíriteľný záhradný pivný stôl

Skladacie pivné stoly sa od konkurenčných modelov odlišujú možnosťou zväčšiť plochu stola. Sú ideálne na oslavy pod holým nebom (rodinné a firemné oslavy) alebo na firemné večierky, ktoré organizuje spoločnosť pre svojich zamestnancov a ich rodiny. Často sú tiež súčasťou súprav záhradného nábytku a ich solídne spracovanie vedie k veľkému záujmu o tieto výrobky. Skladacie pivné stoly z rôznych materiálov - dreva alebo kovu - nám umožňujú vybrať si ten správny model pre našu kaviarenskú záhradu.

Skladacie záhradné stoly

Skladacie pivné stoly určené predovšetkým do malých záhrad sú určené pre prevádzky, ktoré nemajú veľa miesta na uskladnenie nábytku. Ich masívne drevené dosky a lavice tvoria po rozložení stabilnú konštrukciu, ktorá umožňuje hosťom pohodlne jesť aj v útulnom prostredí. Okrem toho sa dajú ľahko zložiť a uložiť a v prípade potreby sa pohodlne prepravujú. Skladací pivný stôl je riešenie, ktoré sa odporúča najmä tým, ktorí prevádzkujú svoje stravovacie služby v letnej sezóne.

Stolová súprava do pivnej záhrady

Pre väčšie záhrady je lepšie kúpiť sadu drevených alebo plastových pivných stolov než jednotlivé kusy. Umiestnením sád rovnakých modelov im nielen dodáme charakter, ale vytvoríme aj jedinečné miesto na odpočinok pre našich hostí - a to pri relatívne nízkych nákladoch. Robustná, odolná a funkčná súprava pivných stolov je nielen cenovo dostupná, ale aj ľahko čistiteľná a skladovateľná. Preto je tak obľúbený u majiteľov prevádzok s veľkým vonkajším priestorom a najlepšie sa hodí do veľkých priestorov.

Kúpte si pivné lavice

Hľadáte model, ktorý je oveľa väčší ako štandardné rozmery? Naše pivné lavice boli navrhnuté špeciálne pre vás! Sú skvelým pomocníkom pre každého majiteľa baru alebo reštaurácie. Vďaka pevnému spracovaniu, veľkým rozmerom a možnosti zloženia stola je tento výrobok ideálny na organizovanie všetkých druhov podujatí a večierkov. Na rozdiel od toho, čo si možno myslíte, pivná lavica nezaberá toľko miesta. Vďaka svojej skladnosti sa tiež ľahko skladuje a ďalšou výhodou je určite aj to, že sa ľahko čistí a môže sa doň usadiť až 6 osôb.

Cena pivného stola

Cena pivných stolov sa môže výrazne líšiť a závisí od viacerých faktorov. Celkovú cenu určuje predovšetkým materiál, z ktorého sú vyrobené. Modely vyrobené z dreva alebo kovu sa predávajú za úplne iné sumy ako najlacnejšie plastové verzie alebo rovnako obľúbené plastové verzie. K tomu sa pridáva jednoduché čistenie, solídne spracovanie, schopnosť odolávať náročným vonkajším podmienkam (vietor, dážď, sneh atď.) a v neposlednom rade stabilita v boji proti nerovnostiam terénu. To všetko vedie k tomu, že hodnota našich pivných stolov sa pohybuje od 60 do 180 €, pričom za najjednoduchšiu verziu zaplatíte 63 €.

Pivné stoly – výrobca Mextra

Stoly pre pivné záhrady sú už mnoho rokov dostupné v internetovom a stacionárnom obchode a líšia sa nielen cenou, ale aj kvalitou. Ako popredný výrobca nábytku HoReCa sme sa rozhodli rozšíriť náš existujúci sortiment a reagovať na dopyt zákazníkov, ktorí majú záujem o kvalitné pivné záhradné stoly. Vďaka našej vysokej pozícii v odvetví sa nám podarilo vyvinúť nový rad modelov, ktoré sú pevné, odolné a odolné voči poveternostným vplyvom. Ponúkajú množstvo vymožeností vrátane možnosti jednoduchého skladovania (bez toho, aby zaberali veľa miesta) a prispôsobenia dreveného povrchu hornej časti zakúpením takejto farebnej varianty, ktorá uľahčí výber vhodného nábytku do vašej záhrady.

Za zmienku stojí aj prijateľná cena, ktorú výrobca Mextra ponúka za svoje pivné stoly, takže si môžete vytvoriť jedinečné miesto bez väčších finančných nákladov. Aby sme potvrdili najvyššiu kvalitu predávaných výrobkov, poskytujeme na každý nákup 2-ročnú záruku. Vďaka tomu si môžete byť istí, že keď si vyberiete stôl od nás, pivná záhrada vašej reštaurácie alebo kaviarne bude vybavená tým najkvalitnejším sortimentom, vyrobeným z najlepších, trvanlivých, pohodlných a odolných materiálov. Premýšľate o výbere správnych pivných stolov? Pozrite si našu ponuku v tejto oblasti a užite si solídne a cenovo dostupné produkty priamo od výrobcu!