Nákup bez DPH
Vyžaduje sa aktívne IČ DPH EÚ
Nákup bez DPH
Všetky kategórie
Populárne kategórie
configurator-sk configurator-tables-sk
Bestseller

Pozrite si základy nášho stola v kaviarni

Podnože pre kaviarenské stolíky

Pri vybavovaní kaviarne novým nábytkom určeným pre gastro prevádzky sa musíte zamerať na výber z mnohých modelov nábytku dostupných na trhu. V súčasnosti sú stále populárnejšie kaviarenské stoličky a stoly, ktoré nahrádzajú veľký a neohrabaný drevený nábytok z trhu gastronomických zariadení. Čím sa vyznačuje kaviarenský nábytok? Ako vybrať to správne vybavenie, ktoré vám bude slúžiť dlhé roky?
KATEGÓRIA NAJpredávanejšie Pozrite si základy nášho stola v kaviarni

Podnože kaviarenských stolíkov – zamerajte sa na bezpečnosť

Po prvé, mali by ste sa zamerať na bezpečnosť vašich hostí, keď jedia v kaviarni. Nikto nechce, aby hostia odchádzali z kaviarne znechutení po tom, čo na seba vyliali kávu kvôli trasúcemu sa stolu. Preto je stabilita vybraného nábytku taká dôležitá. Aby bola zaručená čo najväčšia bezpečnosť, sú naše podnože kaviarenských stolov vyrobené z vysoko kvalitnej ocele. Vertikálne nohy našich stolových podnoží sú navrhnuté tak, aby sa po prvé - neviklali vďaka viacbodovému uchyteniu k podnoži, a za druhé - aby sa neohýbali pod ťarchou vďaka silnej stene nohy. Dôležitý je aj spôsob montáže dosky stola - teda veľká styčná plocha medzi podstavcom konferenčného stolíka a doskou.

Aké je tajomstvo úspechu podnožia kaviarenských stolíkov?

Popularita tohto typu nábytku pre priemysel HoReCa je nesporná. Gastronomické prevádzky sú totiž v dnešnej dobe nielen obrovské reštaurácie, ale aj malé, atmosférické kaviarne, ktoré aj napriek svojej malej veľkosti chcú hostiť zákazníkov v štýlovom a pohodlnom interiéri. Podnože kaviarenských stolíkov vďaka svojim malým rozmerom umožňujú usporiadať priestor prispôsobený na prijatie viacerých zákazníkov ako v porovnaní s tradičnými reštauračnými stolmi. To však neznamená, že hostia budú mať málo miesta, kde sa môžu pohodlne najesť. V prvom rade ide o malé rozmery podnožia kaviarenských stolov, ktoré je možné vzájomne kombinovať a vytvárať tak pre zákazníkov väčšie úseky priestoru pri zachovaní optimálnej veľkosti dosky pre 2, 4 alebo aj 6 hostí.

Pomôžeme vám vybrať perfektné podnože pod kaviarenské stolíky do vašich priestorov!

Neviete si rady, akú podnož pod kaviarenský stolík vybrať? Môžeme pomôcť! Ako jednička na trhu zariaďovania nábytku pre priemysel HoReCa poskytujeme asistenciu pri výbere tohto typu nábytku. Naše obchodné oddelenie vám určite poradí a navrhne, ktoré produkty sa v interiéri kaviarne budú skvele hodiť! Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s celým sortimentom nášho internetového obchodu a kontaktovali našich obchodníkov!