Všetky kategórie
Bistro stôl PARIS 120x80 cm 28mm
search

Bistro stôl PARIS 120x80 cm 28mm

Veľkoobchodná cena
103,99 
bez DPH
127,91 
s DPH
Farba
Rozmery
Hrúbka stolovej dosky

rozmery

Typ stolovej dosky:

Minimálne množstvo objednávky pre produkt je 5.

Máte otázky? Zavolajte nám!
Naši špecialisti vám pomôžu správne sa rozhodnúť
Horúca linka: +421 41 321 62 02

Bistrové stoly sú výrobky bežne používané v kaviarňach, baroch a reštauráciách. Vďaka svojim malým rozmerom sú tou správnou voľbou aj do tých najmenších priestorov alebo záhrad. Je to veľmi výrazný produkt, ale je k dispozícii v mnohých rôznych variantoch - môžete si zvoliť rôzne tvary podstavcov a farebné prevedenie topov.

 
Novinkou v našej ponuke sú bistro stoly PARIS inšpirované TOLIX, ktorý svojou formou odkazuje na známe stoličky PARIS. To vám umožní vytvoriť jedinečnú sadu nábytku v jednotnom, podkrovnom štýle.

Na zdôraznenie tohto charakteru ponúkame bistro stoly PARIS s laminovanou doskou s hrúbkou 28 a 36 mm. Masívna stolová doska, dostupná v mnohých dostupných farbách, určite zdôrazní estetickú hodnotu celého stola. Starostlivo vyrobené panely v kombinácii s 2 mm hrubým okrajom zaručujú praktickosť a trvanlivosť aj pri náročnom použití v gastronomických zariadeniach.
 
Podstavec bistro stola PARIS je vyrobený z ocele. Dôležité je, že naše kaviarenské stoly sú k dispozícii v rovnakých farebných prevedeniach ako stoličky PARIS, ktoré ponúkame. To znamená, že si môžete objednať stôl v jednej z 11 dostupných farieb rámu. Nohy stolov sú vybavené špeciálnymi nožičkami, ktoré nielen chránia povrch pred poškriabaním, ale tiež eliminujú hluk pri pohybe.


 
Najdôležitejšie výhody našich bistro stolov sú:

  • silný podstavec s rozmermi 104x64 cm zaručuje stabilitu kaviarenského stola PARIS aj pri veľkom zaťažení
  • konštrukcia založená na 4 široko rozmiestnených nohách zabezpečí nezlomnú stabilitu stola a dostatok priestoru pre vašich hostí
  • dosky, z ktorých vyrábame zvršky, sú obojstranne laminované, čo zaručuje bezpečnosť textílií a odevov vašich hostí, navyše zaisťuje estetickú úpravu
  • vrchná časť je zakončená 2 mm hrubým okrajom, vďaka čomu je mimoriadne odolná proti poškodeniu a modrinám
  • Stoly sú určené na vlastnú montáž

 
Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s ponukou našich kaviarenských stoličiek a banketových textílií, ktoré vám umožnia vybrať si tie najlepšie produkty pre vaše podnikanie. Konferenčné stolíky PARIS sú ponúkané vo verzii na samostatnú montáž.

Vrchy všetkých našich stolov sú vyrobené z obojstranne laminovaných dosiek SWISS KRONO, ktoré sa vyznačujú antibakteriálnymi vlastnosťami. Spĺňajú normu ISO 22196: 2011, ktorá bola potvrdená certifikátom. To znamená, že dosky majú vlastnosť, ktorá zabraňuje množeniu mikroorganizmov na povrchu dosky.

Farby produktov na fotografiách sa môžu mierne líšiť od reality v dôsledku rozdielov v charakteristikách monitorov a iných zariadení.

Dátový hárok

Výška 74 cm
Šírka 80 cm
Dĺžka 120 cm
Hrúbka stolovej dosky 28/36 cm
Doska stola laminat

DORUČENIE 1 EURO NA CELOM SLOVENSKU.
DORUČENIE DO 10 DNÍ

Pre účasť v akcii „Dodanie za 1 Euro“ je potrebná objednávka v minimálnej hodnote 1 800 EUR / bez DPH. Ak zadáte objednávku s hodnotou nižšou ako 1 800 EUR / be DPH, budú uvedené štandardné náklady na doručenie.

Garantujeme doručenie do 10 dní! Podrobnosti získate od nášho obchodného oddelenia.

SPÔSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Vďaka vlastnému vozidlovému parku môžeme ponúknuť prepravu osobnými autami MEXTRA - vrátane dodávok veľkými nákladnými vozidlami. To zaručuje bezpečné a rýchle dodanie priamo z nášho skladu do priestorov zákazníka.

Pri objednávaní tovaru v našom internetovom obchode môžete využiť veľa dostupných spôsobov doručenia. Roky spolupracujeme so spoločnosťami špecializovanými na medzinárodnú dopravu, ako sú DHL, DB SCHENKER alebo RABEN.

Odporúčame vám tiež osobný odber v našom sklade. Prosím kontaktujte nás pre bližšie informácie!

SPÔSOB BALENIA

  • Každý z našich výrobkov je špeciálne zabalený na odoslanie.

Banketové stoličky sú v našej továrni zabalené tak, aby sa pri preprave nepoškodili. Stoličky sú naukladané na 18 - 19 kusov (v závislosti od modelu). Nohy stoličky, operadlo a sedadlo sú pokryté špeciálnou ochrannou fóliou. Celá sponka je tiež omotaná pevnou látkou.

Stoličky sú balené na paletách.

V prípade väčších objednávok (nad 600 položiek) sa stoličky nakladajú priamo do kontajnera.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu pred možným poškodením. Stoly sú spojené špeciálnou páskou, potiahnuté drevenou doskou a zabalené do strečovej fólie.

Banketové textílie sú balené aj v špeciálnych kartónových škatuliach, ktoré ich chránia pred možným poškodením.

Cena za balenie s textíliami, obrusmi, zapínaním na riadky a sponkami (v závislosti od zvoleného modelu a množstva).


PODROBNÁ TABUĽKA POPLATKOV ZA AKCIU „DORUČENIE ZA 1 EURO“

V nasledujúcej tabuľke sú uvedené podrobné náklady na poplatky súvisiace s akciou „Doručenie za 1 €“. Pre každú položku produktu v objednávke sa účtujú príplatky. Štandardné náklady na dopravu sa uvedú, ak je čistá hodnota objednávky nižšia ako 1 800 EUR. Banketové stoličky: Standard 1,00 €
Ostatné stoličky 2,00 €
Štvorcové a obdĺžnikové banketové stoly 9,00 €
Koktejlové stolíky 9,00 €
Stoly s okrúhlou doskou 16,00 €
Bistro stoly 9,00 €
Poťahy na stoličky 0,40 €
Textil a textilné doplnky 0,60 €
Vozíky na stoličky 9,00 €
Stolové vozíky 20,00 €
Konektory 0,30 €
Pivné sety 12,00 €