Banketové stoličky STF930
search
 • Banketové stoličky STF930
 • Banketové stoličky STF930
 • Banketové stoličky STF930
 • Banketové stoličky STF930

Banketové stoličky STF930

Veľkoobchodná cena
37,90 
bez DPH
39,90 
bez DPH
46,62 
s DPH
Objednať teraz - odoslanie 22.09.2022!

Kombinácia námorného čalúnenia so zlatým rámom vytvára vzhľad stoličky, ktorá je nielen univerzálna, ale aj veľmi elegantná. Vďaka tomuto vzhľadu je vhodný na udalosti, ako sú svadby, bankety a konferencie. ALICANTE ORIGINÁLY STF920 dokonale ladí s každou klasickou sálou alebo miestnosťou. Ak hľadáte niečo, čo sa zmestí do mnohých príležitostí a je tiež veľmi praktické, táto stolička je pre vás. V tomto modeli sme navyše použili čalúnenie spomaľujúce horenie, ktoré poskytuje bezpečnosť a znižuje nebezpečenstvo požiaru. Sila stoličky je záťaž až 200 kg.


RÁMEC PREDSEDNÍCTVA

 • Rám stoličky je vyrobený z ocele hrúbky 1,2 mm a šírky 20x20 mm. To poskytuje stabilitu a bezpečnosť aj pri veľmi náročnom používaní. Kreslo je potiahnuté práškom, trojvrstvové s ďalšou vrstvou laku na čalúnenie

SITURA PREDSEDU

 • Sedadlo stoličky je vyrobené z polyuretánovej peny, ktorá zabraňuje deformácii. Vhodná preglejka s hrúbkou 9 mm zabráni prasknutiu sedadla v prípade náhleho tlaku. Dodatočný výstužný nosník pod sedadlom - zaisťuje stabilitu a bezpečné používanie stoličky

PODPORA

 • Operadlo je veľmi pohodlné a mäkké. Špongia použitá ako náplň umožňuje pohodlné používanie po mnoho hodín

ČALÚNENIE

Špeciálne v tejto línii sme použili retardér horenia a čalúnenie. Toto čalúnenie spĺňa normu PN-EN 1021-1: 2014-12. Táto európska norma špecifikuje metódu skúšania zápalnosti kombinácie materiálov, ako sú strešné krytiny a výplne používané na čalúnených sedadlách vystavených tlejúcej cigarete, ako zdroja vznietenia. Z tohto dôvodu znižuje nebezpečenstvo požiaru.

Okrem toho je toto čalúnenie vysoko odolné voči oderu. Hustá väzba a primeraná hmotnosť udržujú stoličku po dlhú dobu v perfektnom stave. Čalúnenie sa dá ľahko vyčistiť. Vo väčšine prípadov stačí na odstránenie nečistôt vlhká handrička. V prípade silných škvŕn môžete použiť akékoľvek čistiace prostriedky dostupné na trhu.

NAVYŠE:

 • 3 ročná záruka
 • Pozičné normy PN-EN 1021-1: 2014-12
 • REMODEX pevnostný test
 • COBRABID Certifikát - Výskumné a certifikačné kancelárie
 • Skenovanie až 18 položiek
 • poľská výroba

Dátový hárok

Výška 92 cm
Šírka 39 cm
Hmotnosť 6,5 kg
Šírka profilu 20 mm
Stohovanie (max.) 18
Výška sedadla 46 cm
Hrúbka profilu 1,2 mm
Záruka 3 roky

DORUČENIE 1 EURO NA CELOM SLOVENSKU.
DORUČENIE DO 10 DNÍ

Pre účasť v akcii „Dodanie za 1 Euro“ je potrebná objednávka v minimálnej hodnote 1 800 EUR / bez DPH. Ak zadáte objednávku s hodnotou nižšou ako 1 800 EUR / be DPH, budú uvedené štandardné náklady na doručenie.

Garantujeme doručenie do 10 dní! Podrobnosti získate od nášho obchodného oddelenia.

SPÔSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Vďaka vlastnému vozidlovému parku môžeme ponúknuť prepravu osobnými autami Mextra - vrátane dodávok veľkými nákladnými vozidlami. To zaručuje bezpečné a rýchle dodanie priamo z nášho skladu do priestorov zákazníka.

Pri objednávaní tovaru v našom internetovom obchode môžete využiť veľa dostupných spôsobov doručenia. Roky spolupracujeme so spoločnosťami špecializovanými na medzinárodnú dopravu, ako sú DHL, DB SCHENKER alebo RABEN.

Odporúčame vám tiež osobný odber v našom sklade. Prosím kontaktujte nás pre bližšie informácie!

SPÔSOB BALENIA

 • Každý z našich výrobkov je špeciálne zabalený na odoslanie.

Banketové stoličky sú v našej továrni zabalené tak, aby sa pri preprave nepoškodili. Stoličky sú naukladané na 18 - 19 kusov (v závislosti od modelu). Nohy stoličky, operadlo a sedadlo sú pokryté špeciálnou ochrannou fóliou. Celá sponka je tiež omotaná pevnou látkou.

Stoličky sú balené na paletách.

V prípade väčších objednávok (nad 600 položiek) sa stoličky nakladajú priamo do kontajnera.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu pred možným poškodením. Stoly sú spojené špeciálnou páskou, potiahnuté drevenou doskou a zabalené do strečovej fólie.

Banketové textílie sú balené aj v špeciálnych kartónových škatuliach, ktoré ich chránia pred možným poškodením.

Cena za balenie s textíliami, obrusmi, zapínaním na riadky a sponkami (v závislosti od zvoleného modelu a množstva).


PODROBNÁ TABUĽKA POPLATKOV ZA AKCIU „DORUČENIE ZA 1 EURO“

V nasledujúcej tabuľke sú uvedené podrobné náklady na poplatky súvisiace s akciou „Doručenie za 1 €“. Pre každú položku produktu v objednávke sa účtujú príplatky. Štandardné náklady na dopravu sa uvedú, ak je čistá hodnota objednávky nižšia ako 1 800 EUR. Banketové stoličky: Standard 1,00 €
Ostatné stoličky 2,00 €
Štvorcové a obdĺžnikové banketové stoly 9,00 €
Koktejlové stolíky 9,00 €
Stoly s okrúhlou doskou 16,00 €
Bistro stoly 9,00 €
Poťahy na stoličky 0,40 €
Textil a textilné doplnky 0,40 €
Vozíky na stoličky 9,00 €
Stolové vozíky 20,00 €
Konektory 0,30 €
Pivné sety 12,00 €