Klasický stolík reštaurácie LOFT 28mm
search
  • Klasický stolík reštaurácie LOFT 28mm
  • Klasický stolík reštaurácie LOFT 28mm
  • Klasický stolík reštaurácie LOFT 28mm

Klasický stolík reštaurácie LOFT 28mm

Hrúbka stolovej dosky : 28MM Farba dosky stola : Dub Sonoma [D3025 OW] Rozmery stola : 80x80 cm
Veľkoobchodná cena
84,99 
bez DPH
104,54 
s DPH
Hrúbka stolovej dosky
Farba dosky stola
Rozmery stola

Reprezentantom loftového trendu na trhu reštauračného nábytku je novinka z našej ponuky - reštauračný stôl LOFT. Vyrobené z kombinácie dvoch materiálov: oceľová základňa rámu natretá čiernou farbou a hrubá vrchná časť z obojstranne laminovaného SWISS KRONO. Vďaka tejto kombinácii je model LOFT dokonalým doplnkom priemyselného a moderného interiéru.
 
Podstavec rámu použitý v reštauračných stoloch LOFT zaručuje stabilitu celej konštrukcie aj pri veľkom zaťažení, čo je dôležité v komerčných zariadeniach, pretože zaisťuje bezpečnosť hostí pri používaní nábytku. Práškové lakovanie rámu zaisťuje dlhodobú odolnosť proti odštiepeniu a poškriabaniu, ktoré by mohlo pri používaní vzniknúť, vďaka čomu si stoly dlho zachovajú svoj bezchybný vzhľad. Rám je navyše vybavený špeciálnymi nožičkami, ktoré nielenže poskytnú možnosť nastavenia a prispôsobenia zemi, ale tiež znížia akýkoľvek hluk vznikajúci pri premiestňovaní stolov.
 
Doska stola vyrobená z laminovanej dosky SWISS KRONO je k dispozícii v dvoch hrúbkach: 28 mm a 36 mm. Široká škála farieb vám umožní zvoliť farbu dosky ideálne pre vaše priestory.
 
Najdôležitejšie výhody našich reštauračných stolov LOFT:

  • možnosť výberu z troch výšok a štyroch rozmerov
  • základňa rámu zaisťujúca stabilitu stola aj pri vysokom zaťažení dosky stola
  • nastaviteľné nohy
  • topy vyrobené z obojstranne laminovaných SWISS KRONO, dostupné v dvoch hrúbkach
  • 2-ročná záruka výrobcu
  • Stoly sú určené na vlastnú montáž

 
Vrchy všetkých našich stolov sú vyrobené z obojstranne laminovaných dosiek SWISS KRONO, ktoré sa vyznačujú antibakteriálnymi vlastnosťami. Spĺňajú normu ISO 22196: 2011, ktorá bola potvrdená certifikátom. To znamená, že dosky majú vlastnosť, ktorá bráni množeniu mikroorganizmov na povrchu dosky.
 
Navyše to nie je len jeden model, ale celá rodina produktov dostupných v mnohých rozmeroch. V ponuke reštauračných stolov LOFT nájdete návrhy na nízke konferenčné stolíky, reštauračné stoly, ku ktorým môžete bezpečne pridať stoličky a vysoké bufetové stoly. Vďaka takýmto možnostiam ste schopní vyrobiť komplexné interiérové ​​vybavenie pomocou produktov z jednej rodiny, a čo je najdôležitejšie - v jednom štýle.

Dátový hárok

Výška 75 cm
Šírka 80 cm
Dĺžka 80 / 138 / 160 / 180 cm
Materiál rámu Oceľ
Hrúbka stolovej dosky 28 / 36 mm
Doska stola Obojstranne Laminovaná
Typ Klasický

DORUČENIE 1 EURO NA CELOM SLOVENSKU.
DORUČENIE DO 10 DNÍ

Pre účasť v akcii „Dodanie za 1 Euro“ je potrebná objednávka v minimálnej hodnote 1 800 EUR / bez DPH. Ak zadáte objednávku s hodnotou nižšou ako 1 800 EUR / be DPH, budú uvedené štandardné náklady na doručenie.

Garantujeme doručenie do 10 dní! Podrobnosti získate od nášho obchodného oddelenia.

SPÔSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Vďaka vlastnému vozidlovému parku môžeme ponúknuť prepravu osobnými autami Mextra - vrátane dodávok veľkými nákladnými vozidlami. To zaručuje bezpečné a rýchle dodanie priamo z nášho skladu do priestorov zákazníka.

Pri objednávaní tovaru v našom internetovom obchode môžete využiť veľa dostupných spôsobov doručenia. Roky spolupracujeme so spoločnosťami špecializovanými na medzinárodnú dopravu, ako sú DHL, DB SCHENKER alebo RABEN.

Odporúčame vám tiež osobný odber v našom sklade. Prosím kontaktujte nás pre bližšie informácie!

SPÔSOB BALENIA

  • Každý z našich výrobkov je špeciálne zabalený na odoslanie.

Banketové stoličky sú v našej továrni zabalené tak, aby sa pri preprave nepoškodili. Stoličky sú naukladané na 18 - 19 kusov (v závislosti od modelu). Nohy stoličky, operadlo a sedadlo sú pokryté špeciálnou ochrannou fóliou. Celá sponka je tiež omotaná pevnou látkou.

Stoličky sú balené na paletách.

V prípade väčších objednávok (nad 600 položiek) sa stoličky nakladajú priamo do kontajnera.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu pred možným poškodením. Stoly sú spojené špeciálnou páskou, potiahnuté drevenou doskou a zabalené do strečovej fólie.

Banketové textílie sú balené aj v špeciálnych kartónových škatuliach, ktoré ich chránia pred možným poškodením.

Cena za balenie s textíliami, obrusmi, zapínaním na riadky a sponkami (v závislosti od zvoleného modelu a množstva).


PODROBNÁ TABUĽKA POPLATKOV ZA AKCIU „DORUČENIE ZA 1 EURO“

V nasledujúcej tabuľke sú uvedené podrobné náklady na poplatky súvisiace s akciou „Doručenie za 1 €“. Pre každú položku produktu v objednávke sa účtujú príplatky. Štandardné náklady na dopravu sa uvedú, ak je čistá hodnota objednávky nižšia ako 1 800 EUR. Banketové stoličky: Standard 1,00 €
Ostatné stoličky 2,00 €
Štvorcové a obdĺžnikové banketové stoly 9,00 €
Koktejlové stolíky 9,00 €
Stoly s okrúhlou doskou 16,00 €
Bistro stoly 9,00 €
Poťahy na stoličky 0,40 €
Textil a textilné doplnky 0,40 €
Vozíky na stoličky 9,00 €
Stolové vozíky 20,00 €
Konektory 0,30 €
Pivné sety 12,00 €