Základ kaviarenského stola MAMUT
search
  • Základ kaviarenského stola MAMUT

Základ kaviarenského stola MAMUT

Veľkoobchodná cena
65,90 
bez DPH
81,06 
s DPH
Objednať teraz - odoslanie 10.10.2022!

Kaviarenský stolík MAMUT je jedným z našich návrhov z radu PLUS. To, čo ho odlišuje, je predovšetkým jeho zvýšená stabilita, ktorú zaručuje naše inovatívne riešenie Anti-Rotation System. Stĺpik stolíka je s podnožím spojený nielen skrutkami, ale aj špeciálnymi drážkami v podstavci, ktoré zabraňujú jeho skrúteniu. Spojenie celej základne s doskou je založené na vystuženom krížovom profile so stenami s hrúbkou 1,2 mm. Základňa je celá vyrobená z ocele s hrúbkou 9 mm. Konštrukcia celej konštrukcie je veľmi odolná a má zvýšenú odolnosť proti poškodeniu. Praktickým riešením sú nastaviteľné nôžky, ktoré umožňujú vyrovnanie stolíka na nerovnom teréne. Keď si kúpite kaviarenský stolík, obdržíte montážny návod a sadu vyhradených skrutiek.

Konštrukcia základne:

  • pevná základňa 55 x 55 cm zaručuje stabilitu konferenčného stolíka MAMUT aj pri veľkom zaťažení
  • stĺpik 8 cm x 8 cm bol navrhnutý tak, aby zaistil neochvejnú stabilitu stolíka a dostatok priestoru pre nohy vašich hostí
  • základňa je vybavená nastaviteľnými plastovými nožičkami, vďaka ktorým sa základňa pri pohybe stolíka nepoškodí a prípadné nerovnosti už nebudú problémom

Ďalej:

  • Záruka 2 roky
  • Vždy skladom

Dátový hárok

Výška 72 cm
Materiál oceľ
Základňa stola 55 x 55 cm
Záruka 2 roky
Farba rámu čierna

DORUČENIE 1 EURO NA CELOM SLOVENSKU.
DORUČENIE DO 10 DNÍ

Pre účasť v akcii „Dodanie za 1 Euro“ je potrebná objednávka v minimálnej hodnote 1 800 EUR / bez DPH. Ak zadáte objednávku s hodnotou nižšou ako 1 800 EUR / be DPH, budú uvedené štandardné náklady na doručenie.

Garantujeme doručenie do 10 dní! Podrobnosti získate od nášho obchodného oddelenia.

SPÔSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Vďaka vlastnému vozidlovému parku môžeme ponúknuť prepravu osobnými autami Mextra - vrátane dodávok veľkými nákladnými vozidlami. To zaručuje bezpečné a rýchle dodanie priamo z nášho skladu do priestorov zákazníka.

Pri objednávaní tovaru v našom internetovom obchode môžete využiť veľa dostupných spôsobov doručenia. Roky spolupracujeme so spoločnosťami špecializovanými na medzinárodnú dopravu, ako sú DHL, DB SCHENKER alebo RABEN.

Odporúčame vám tiež osobný odber v našom sklade. Prosím kontaktujte nás pre bližšie informácie!

SPÔSOB BALENIA

  • Každý z našich výrobkov je špeciálne zabalený na odoslanie.

Banketové stoličky sú v našej továrni zabalené tak, aby sa pri preprave nepoškodili. Stoličky sú naukladané na 18 - 19 kusov (v závislosti od modelu). Nohy stoličky, operadlo a sedadlo sú pokryté špeciálnou ochrannou fóliou. Celá sponka je tiež omotaná pevnou látkou.

Stoličky sú balené na paletách.

V prípade väčších objednávok (nad 600 položiek) sa stoličky nakladajú priamo do kontajnera.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu pred možným poškodením. Stoly sú spojené špeciálnou páskou, potiahnuté drevenou doskou a zabalené do strečovej fólie.

Banketové textílie sú balené aj v špeciálnych kartónových škatuliach, ktoré ich chránia pred možným poškodením.

Cena za balenie s textíliami, obrusmi, zapínaním na riadky a sponkami (v závislosti od zvoleného modelu a množstva).


PODROBNÁ TABUĽKA POPLATKOV ZA AKCIU „DORUČENIE ZA 1 EURO“

V nasledujúcej tabuľke sú uvedené podrobné náklady na poplatky súvisiace s akciou „Doručenie za 1 €“. Pre každú položku produktu v objednávke sa účtujú príplatky. Štandardné náklady na dopravu sa uvedú, ak je čistá hodnota objednávky nižšia ako 1 800 EUR. Banketové stoličky: Standard 1,00 €
Ostatné stoličky 2,00 €
Štvorcové a obdĺžnikové banketové stoly 9,00 €
Koktejlové stolíky 9,00 €
Stoly s okrúhlou doskou 16,00 €
Bistro stoly 9,00 €
Poťahy na stoličky 0,40 €
Textil a textilné doplnky 0,40 €
Vozíky na stoličky 9,00 €
Stolové vozíky 20,00 €
Konektory 0,30 €
Pivné sety 12,00 €