Nákup bez DPH
Vyžaduje sa aktívne IČ DPH EÚ
Nákup bez DPH
Všetky kategórie
Drevená reštauračná stolička SCANDI čierna
search

Drevená reštauračná stolička SCANDI čierna

Veľkoobchodná cena
92,90 
bez DPH
114,27 
s DPH
Objednať teraz - odoslanie 11.12.2023!

Drevená reštauračná stolička SCANDI je vynikajúcou voľbou pre reštaurácie a kaviarne, ktoré hľadajú odolný, elegantný a moderný nábytok. Tento model sa vyznačuje operadlom s priečnikom, ktoré dodávajú celej konštrukcii jedinečný štýl. Pozoruhodné je aj ergonomické a pohodlné sedadlo. Stolička je vyrobená z dubového dreva, čo zaisťuje jej životnosť po celé roky. Je to extrémne odolný produkt, prispôsobený na použitie v zariadeniach HoReCa.

Drevené reštauračné stoličky SCANDI dostupné v našej ponuke sú vyrobené z ohýbaného dubového dreva, nie vyrezané ako v prípade klasických drevených stoličiek. Takýto výrobný proces má pozitívny vplyv na pevnosť stoličiek.

Stoličky navrhnuté pre priemysel HoReCa musia spĺňať vysoké požiadavky na kvalitu. Kombinácia zrelého dreva LONG-REST so strojovým brúsením zaručuje vysokú kvalitu. Starnutie metódou LONG-REST je prirodzený spôsob prípravy dreva pre ďalšiu fázu výroby stoličiek. Suší sa v prírodných podmienkach a v dlhšej dobe celého procesu. Takto pripravené drevo získava vysokú odolnosť proti ohýbaniu a praskaniu, preto sa používa u našich drevených reštauračných stoličiek. Strojové brúsenie dreva je naopak hladké. O nebezpečných otrepoch nemôže byť ani reči.

Drevená stolička SCANDI je k dispozícii v dvoch farebných variantoch – čierny a medový dub. To vám dáva možnosť prispôsobiť stoličky zvolenému usporiadaniu reštaurácie alebo kaviarne.

Konštrukcia stoličky je trvanlivá, poskytuje stabilitu pri zaťažení do 120 kg. Vďaka použitiu dubového dreva na výrobu stoličky je veľmi pevná, a preto určite poslúži roky, a to aj napriek veľmi intenzívnemu používaniu.

Najdôležitejšie vlastnosti drevených reštauračných stoličiek SCANDI:

  • K dispozícii v dvoch farbách
  • Maximálne zaťaženie 120kg
  • Vyrobené z ohýbaného dubového dreva
  • Trvalo k dispozícii skladom
  • 2-ročná záruka

Dátový hárok

Výška 80 cm
Hmotnosť 5,8 kg
Farba čierna
Výška sedadla 45 cm
šírka sedadla 49 cm
Hĺbka sedadla 43 cm
Záruka 2 roky

DORUČENIE 1 EURO NA CELOM SLOVENSKU.
DORUČENIE DO 10 DNÍ

Pre účasť v akcii „Dodanie za 1 Euro“ je potrebná objednávka v minimálnej hodnote 1 800 EUR / bez DPH. Ak zadáte objednávku s hodnotou nižšou ako 1 800 EUR / be DPH, budú uvedené štandardné náklady na doručenie.

Garantujeme doručenie do 10 dní! Podrobnosti získate od nášho obchodného oddelenia.

SPÔSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Vďaka vlastnému vozidlovému parku môžeme ponúknuť prepravu osobnými autami MEXTRA - vrátane dodávok veľkými nákladnými vozidlami. To zaručuje bezpečné a rýchle dodanie priamo z nášho skladu do priestorov zákazníka.

Pri objednávaní tovaru v našom internetovom obchode môžete využiť veľa dostupných spôsobov doručenia. Roky spolupracujeme so spoločnosťami špecializovanými na medzinárodnú dopravu, ako sú DHL, DB SCHENKER alebo RABEN.

Odporúčame vám tiež osobný odber v našom sklade. Prosím kontaktujte nás pre bližšie informácie!

SPÔSOB BALENIA

  • Každý z našich výrobkov je špeciálne zabalený na odoslanie.

Banketové stoličky sú v našej továrni zabalené tak, aby sa pri preprave nepoškodili. Stoličky sú naukladané na 18 - 19 kusov (v závislosti od modelu). Nohy stoličky, operadlo a sedadlo sú pokryté špeciálnou ochrannou fóliou. Celá sponka je tiež omotaná pevnou látkou.

Stoličky sú balené na paletách.

V prípade väčších objednávok (nad 600 položiek) sa stoličky nakladajú priamo do kontajnera.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu pred možným poškodením. Stoly sú spojené špeciálnou páskou, potiahnuté drevenou doskou a zabalené do strečovej fólie.

Banketové textílie sú balené aj v špeciálnych kartónových škatuliach, ktoré ich chránia pred možným poškodením.

Cena za balenie s textíliami, obrusmi, zapínaním na riadky a sponkami (v závislosti od zvoleného modelu a množstva).


PODROBNÁ TABUĽKA POPLATKOV ZA AKCIU „DORUČENIE ZA 1 EURO“

V nasledujúcej tabuľke sú uvedené podrobné náklady na poplatky súvisiace s akciou „Doručenie za 1 €“. Pre každú položku produktu v objednávke sa účtujú príplatky. Štandardné náklady na dopravu sa uvedú, ak je čistá hodnota objednávky nižšia ako 1 800 EUR. Banketové stoličky: Standard 1,00 €
Ostatné stoličky 2,00 €
Štvorcové a obdĺžnikové banketové stoly 9,00 €
Koktejlové stolíky 9,00 €
Stoly s okrúhlou doskou 16,00 €
Bistro stoly 9,00 €
Poťahy na stoličky 0,40 €
Textil a textilné doplnky 0,60 €
Vozíky na stoličky 9,00 €
Stolové vozíky 20,00 €
Konektory 0,30 €
Pivné sety 12,00 €