Všetky kategórie
Drevená reštauračná stolička SHELL TAP
search

Drevená reštauračná stolička SHELL TAP

Veľkoobchodná cena
91,10 
bez DPH
112,05 
s DPH
Farba čalúnenia

Minimálne množstvo objednávky pre produkt je 20.

Máte záujem o väčšie množstvo?
Máte otázky? Zavolajte nám!
Naši špecialisti vám pomôžu správne sa rozhodnúť
Horúca linka: +421 41 321 62 02

Drevená reštauračná stolička SHELL TAP je stolička určená pre reštauračné prevádzky ako sú reštaurácie a kaviarne. Stoličky sú vyrobené z bukového dreva, čo zaisťuje pevnosť a trvanlivosť konštrukcie. Čalúnené sedadlo je prvkom, ktorý ovplyvňuje nielen estetiku stoličky, ale v kombinácii s mäkkou penou zvyšuje komfort sedenia.

Drevené reštauračné stoličky SHELL TAP, ktoré ponúkame v našej ponuke, sú vyrobené z ohýbaného bukového dreva. Takýto výrobný proces má pozitívny vplyv na pevnosť stoličiek. Ďalšou výhodou je, že ich nemusíte montovať, posielame vám zmontované stoličky. Na špeciálne požiadanie je možné natrieť drevenú konštrukciu stoličky v akejkoľvek farbe.

Drevená reštauračná stolička SHELL TAP je produkt prispôsobený na intenzívne použitie v zariadeniach HoReCa, takže má zvýšenú pevnosť a odolnosť proti opotrebeniu. Stolička má plastové nohy, ktoré zabraňujú poškriabaniu podlahy, jej maximálne zaťaženie je 120 kg.

Stoličky navrhnuté pre priemysel HoReCa musia spĺňať vysoké požiadavky na kvalitu. Kombinácia zrelého dreva LONG-REST so strojovým brúsením zaručuje vysokú kvalitu. Starnutie metódou LONG-REST je prirodzený spôsob prípravy dreva pre ďalšiu fázu výroby stoličiek. Suší sa v prírodných podmienkach a v dlhšej dobe celého procesu. Takto pripravené drevo získava vysokú odolnosť proti ohýbaniu a praskaniu, preto sa používa u našich drevených reštauračných stoličiek. Strojové brúsenie dreva je naopak hladké. O nebezpečných otrepoch nemôže byť ani reči.

Čalúnenie drevených reštauračných stoličiek SHELL TAP môže byť vyrobené z mnohých druhov a farieb tkanín, čo umožňuje prispôsobiť nábytok individuálnym potrebám a preferenciám zákazníka. Minimálne množstvo objednávky pre tento model stoličky je 20 kusov. 

Najdôležitejšie vlastnosti drevených reštauračných stoličiek SHELL TAP:

  • K dispozícii v mnohých typoch a farbách čalúnenia
  • Maximálne zaťaženie 120 kg
  • Vyrobené z ohýbaného bukového dreva
  • Trvalo skladom
  • 2-ročná záruka

Farby produktov na fotografiách sa môžu mierne líšiť od reality v dôsledku rozdielov v charakteristikách monitorov a iných zariadení.

Dátový hárok

Výška 81 cm
Hmotnosť 6,6 kg
Farba Bukové drevo
Výška sedadla 47 cm
šírka sedadla 42 cm
Hĺbka sedadla 40 cm
Záruka 2 roky

DORUČENIE 1 EURO NA CELOM SLOVENSKU.
DORUČENIE DO 10 DNÍ

Pre účasť v akcii „Dodanie za 1 Euro“ je potrebná objednávka v minimálnej hodnote 1 800 EUR / bez DPH. Ak zadáte objednávku s hodnotou nižšou ako 1 800 EUR / be DPH, budú uvedené štandardné náklady na doručenie.

Garantujeme doručenie do 10 dní! Podrobnosti získate od nášho obchodného oddelenia.

SPÔSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Vďaka vlastnému vozidlovému parku môžeme ponúknuť prepravu osobnými autami MEXTRA - vrátane dodávok veľkými nákladnými vozidlami. To zaručuje bezpečné a rýchle dodanie priamo z nášho skladu do priestorov zákazníka.

Pri objednávaní tovaru v našom internetovom obchode môžete využiť veľa dostupných spôsobov doručenia. Roky spolupracujeme so spoločnosťami špecializovanými na medzinárodnú dopravu, ako sú DHL, DB SCHENKER alebo RABEN.

Odporúčame vám tiež osobný odber v našom sklade. Prosím kontaktujte nás pre bližšie informácie!

SPÔSOB BALENIA

  • Každý z našich výrobkov je špeciálne zabalený na odoslanie.

Banketové stoličky sú v našej továrni zabalené tak, aby sa pri preprave nepoškodili. Stoličky sú naukladané na 18 - 19 kusov (v závislosti od modelu). Nohy stoličky, operadlo a sedadlo sú pokryté špeciálnou ochrannou fóliou. Celá sponka je tiež omotaná pevnou látkou.

Stoličky sú balené na paletách.

V prípade väčších objednávok (nad 600 položiek) sa stoličky nakladajú priamo do kontajnera.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu pred možným poškodením. Stoly sú spojené špeciálnou páskou, potiahnuté drevenou doskou a zabalené do strečovej fólie.

Banketové textílie sú balené aj v špeciálnych kartónových škatuliach, ktoré ich chránia pred možným poškodením.

Cena za balenie s textíliami, obrusmi, zapínaním na riadky a sponkami (v závislosti od zvoleného modelu a množstva).


PODROBNÁ TABUĽKA POPLATKOV ZA AKCIU „DORUČENIE ZA 1 EURO“

V nasledujúcej tabuľke sú uvedené podrobné náklady na poplatky súvisiace s akciou „Doručenie za 1 €“. Pre každú položku produktu v objednávke sa účtujú príplatky. Štandardné náklady na dopravu sa uvedú, ak je čistá hodnota objednávky nižšia ako 1 800 EUR. Banketové stoličky: Standard 1,00 €
Ostatné stoličky 2,00 €
Štvorcové a obdĺžnikové banketové stoly 9,00 €
Koktejlové stolíky 9,00 €
Stoly s okrúhlou doskou 16,00 €
Bistro stoly 9,00 €
Poťahy na stoličky 0,40 €
Textil a textilné doplnky 0,60 €
Vozíky na stoličky 9,00 €
Stolové vozíky 20,00 €
Konektory 0,30 €
Pivné sety 12,00 €