Všetky kategórie
  • string(0) ""
   
  • AKCIE MESIACA
  • array(8) {
    [0]=>
    array(5) {
     ["id"]=>
     string(2) "21"
     ["link"]=>
     string(44) "https://alponabytok.sk/21-banketove-stolicky"
     ["name"]=>
     string(20) "Banketové stoličky"
     ["desc"]=>
     string(2769) "

   Banketové stoličky, židle

   V našej ponuke ponúkame riešenia, ktoré sú nevyhnutným doplnkom banketových sál. Ponúkame nábytok, ktorý Vám umožní vytvoriť príjemné a estetické zariadenie. Banketové stoličky sa vyznačujú použitím vysokokvalitných materiálov a špeciálnou pozornosťou pri výbere surovín - odolných voči oderu a mechanickému poškodeniu.

    

   Staráme sa o pohodlie riešení ponúkaných naším zákazníkom. Práve preto používame správne produkty na výplň sedadiel a operadiel. Okrem toho používame inovatívne technické riešenia, ktoré bránia deformácii sedákov a materiály s antibakteriálnymi vlastnosťami. Ponúkame banketové stoličky v sérii STOCK, PREMIUM a LUXURY, ktoré sú určené pre zákazníkov, ktorí majú rôzne požiadavky a očakávania. Ponúkame vám veľký výber farebných výrobkov vo veľmi reprezentatívnych odtieňoch čalúnenia i rámu. Záleží nám na zabezpečení čo najlepšieho prispôsobenia individuálnym potrebám zákazníkov.

       

   Banketové stoličky

       

   Ste organizátorom akcie, majiteľom hotela alebo penziónu a hľadáte pekné stoličky? Ak áno, ste na správnom mieste - tu nájdete široký a bohatý výber banketových stoličiek.

      

   Náš nábytok je zárukou vytvorenia estetického priestoru, v ktorom môžete tráviť čas s radosťou. Banketové stoličky ponúkané značkou Alpo sú vyrobené z prvotriednych a starostlivo vybraných materiálov - to všetko pre zabezpečenie dostatočnej pevnosti a odolnosti voči oteru a mechanickému poškodeniu. Výsledkom je, že od nás zakúpené stoličky vám budú slúžiť po mnoho rokov bez známok viditeľného opotrebovania. Mimoriadne dôležitým výrobným prvkom pre nás je ich pohodlné používanie, preto tiež používame špeciálne materiály k vyplneniu sedadiel a opierok. Používame moderné technické riešenia, ktoré zabraňujú ich deformácii, čo nepochybne ovplyvňuje pohodlie sedenia.

      

   Pretože sme si dobre vedomí rôznorodých očakávania našich zákazníkov, pripravili sme širokú škálu farieb banketových stoličiek, aby si každý mohol nájsť odtieň čalúnenia dokonale prispôsobený ich potrebám. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou!

   " ["children"]=> array(5) { [0]=> string(0) "" [1]=> bool(false) [2]=> bool(false) [3]=> bool(false) [4]=> bool(false) } } [1]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "23" ["link"]=> string(46) "https://alponabytok.sk/23-konferencne-stolicky" ["name"]=> string(23) "Konferenčné stoličky" ["desc"]=> string(1688) "

   Konferenčné stoličky

    

   Organizujete konferencie alebo stretnutia pre mnoho ľudí a neviete, kde získať toľko stoličiek? Pomôže vám značka Alpo patriaca do Mextra Group. Prezentovaná ponuka zahŕňa konferenčné stoličky v rôznych farbách, štýloch a cenách, vďaka ktorým určite nájdete produkt, ktorý dokonale zodpovedá vašim predstavám.

    

   Všetky naše stoličky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú stabilitu pri používaní a ergonómiu, čo vám umožní užiť si ich dokonalý vzhľad po mnoho ďalších rokov. Vzhľadom k tomu, že niektorí z našich klientov organizujú konferencie raz za čas a nemajú príliš veľkú úložnú kapacitu pre stoličky, ponúkame konferenčné stoličku s možnosťou stohovania. Po skončení konferencie je môžete ľahko umiestniť na seba a pritom zachovať veľa voľného miesta. Pre tých, ktorí radi ponúkajú účastníkom konferencie niečo na pitie, odporúčame prikúpiť aj konferenčný stolík. Je stabilný, pohodlný a vo svojej úlohe funguje dobre.

    

   Pre zvýšenie pohodlia účastníkov dlhého sympózia máme tiež konferenčnú stoličku s opierkami. Sme pripravení na každú príležitosť, preto navštívte našu webovú stránku, kde nájdete rôzne varianty tohto produktu, ako je konferenčné stolička ISO, kávová stoličky VIVA a mnoho ďalších funkčných a skvelých modelov.

   " ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [2]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "24" ["link"]=> string(52) "https://alponabytok.sk/24-stolicky-svadobne-chiavari" ["name"]=> string(28) "Stoličky svadobné CHIAVARI" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(6) { [0]=> string(0) "" [1]=> bool(false) [2]=> bool(false) [3]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "82" ["link"]=> string(61) "https://alponabytok.sk/82-svadobne-stolicky-chiavari-napoleon" ["name"]=> string(37) "Svadobné stoličky Chiavari Napoleon" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [4]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "83" ["link"]=> string(57) "https://alponabytok.sk/83-svadobne-stolicky-chiavari-plus" ["name"]=> string(33) "Svadobné stoličky Chiavari Plus" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [5]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "88" ["link"]=> string(49) "https://alponabytok.sk/88-krzesla-dla-pary-mlodej" ["name"]=> string(25) "Krzesła dla pary młodej" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } } } [3]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "22" ["link"]=> string(46) "https://alponabytok.sk/22-cateringove-stolicky" ["name"]=> string(22) "Cateringové stoličky" ["desc"]=> string(1318) "

   Gastronomické stoličky

   Otvárate reštauráciu? Alebo v nej len chcete vymeniť starý nábytok za nový? Ak áno, pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou gastronomických stoličiek. Každá z nich bola správne navrhnutá a vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Výsledkom je, že sú dostatočne funkčné a trvanlivé, takže je možné používať po mnoho rokov bez známok opotrebenia.

   Naše gastronomická kreslá sú široko používané a majitelia gastronomických zariadení si ich pochvaľujú vďaka ich pohodliu a prijateľnej cene. Ponuka zahŕňa niekoľko variantov týchto produktov - sú k dispozícii v univerzálnych farbách, ako je biela a čierna, rovnako ako v odtieňoch šedej alebo krémovej, ktoré sú dnes veľmi populárne. Na fotografiách predstavujúcich naše projekty môžete vidieť ďalšie gastronomická kreslá a ich farebné variácie.
   Spokojnosť zákazníkov je našou prioritou, takže vždy starostlivo načúvame vašim potrebám a snažíme sa pre vás nájsť najlepšie riešenie. Vyrábame objednávky rýchlo a efektívne, objednaný tovar môžete mať u vás už za 48 hodín! Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s podrobnosťami našej ponuky gastronomických kresiel a nakupovali!

   " ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [4]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "39" ["link"]=> string(46) "https://alponabytok.sk/39-univerzalne-stolicky" ["name"]=> string(22) "Univerzálne stoličky" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [5]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "27" ["link"]=> string(66) "https://alponabytok.sk/27-loftovy-stolicky-paris-inspirovane-tolix" ["name"]=> string(44) "Loftový stoličky PARIS inšpirované TOLIX" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(3) { [0]=> string(0) "" [1]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "91" ["link"]=> string(45) "https://alponabytok.sk/91-najcastejsie-volene" ["name"]=> string(22) "Najčastejšie volené" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [2]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "92" ["link"]=> string(71) "https://alponabytok.sk/92-loftovy-stolicky-paris-inspirovane-tolix-plus" ["name"]=> string(49) "LOFTOVÝ STOLIČKY PARIS INŠPIROVANÉ TOLIX Plus" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } } } [6]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "30" ["link"]=> string(52) "https://alponabytok.sk/30-stolicky-do-pivnych-zahrad" ["name"]=> string(29) "Stoličky do pivných záhrad" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [7]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "25" ["link"]=> string(41) "https://alponabytok.sk/25-bistro-stolicky" ["name"]=> string(16) "Bistro stoličky" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } }
   array(10) {
    [0]=>
    array(5) {
     ["id"]=>
     string(2) "31"
     ["link"]=>
     string(41) "https://alponabytok.sk/31-banketove-stoly"
     ["name"]=>
     string(16) "Banketové stoly"
     ["desc"]=>
     string(3162) "

   Banketové stoly - sklápací stôl, rozkládací stoly, skladacie nohy na stôl

    

   Ponúkame skladacie cateringové stoly v rôznych veľkostiach a s rôznymi tvarmi. Vďaka charakteristickej konštrukcii je možné nábytok jednoduchým spôsobom zložiť, v prípade, že nie je využívaný. Dá sa stohovať a v takejto forme prepravovať a skladovať, vďaka čomu zaberá menej miesta. Rozloženie konštrukcie trvá len chvíľku - to rozhoduje, že miestnosť možno veľmi rýchlo pripraviť na banket, prednášku alebo inú udalosť.

    

   Cateringové stoly dostupné v našej ponuke sa predávajú v rôznych farbách, vďaka čomu si naši zákazníci môžu vybrať a prispôsobiť farebnosť daným preferenciám. Okrem toho je náš nábytok stabilným a odolným riešením, čo je dôsledok použitia veľmi kvalitných materiálov. Rám je vyrobený z kovových profilov, potiahnutých práškovou farbou, ktoré veľmi dobre priľne k podkladu a vytvára rovnomerný povlak.

    

   Výrobca zaručuje odolnosť našich výrobkov a naše banketové stoly majú 4 ročnú záruku. Ponuka je zameraná na školiace priestory a organizátorov podujatí, ako aj spoločnostiam so zasadacími miestnosťami, vysokým školám atď.

     

   Banketové stoly

     

   Ak organizujete školenia alebo iné podobné akcie s množstvom ľudí, potom určite viete, že potrebujete stoly praktické a dobre prezentované. Nábytok od Alpo, ktorý je súčasťou skupiny Mextra Group, je perfektnou odpoveďou na vaše potreby, vrátane vysoko kvalitného spracovania.

     

   Ponúkané banketové stoly sa vyznačujú stabilitou a trvanlivosťou, ktoré vám budú úspešne slúžiť v najbližších niekoľkých rokoch. Ich rámy sú vyrobené z kovových profilov pokrytých práškovou farbou, čím sa vytvorí rovnomerný povlak. Vďaka svojej estetike vyzerajú skvele v každom priestore.

     

   Naša ponuka zahŕňa okrem iného skladacie stoly, ktoré najlepšie plní svoju úlohu, najmä tam, kde nie je príliš miesta na ich uloženie. Vďaka použitej konštrukcii sa skladajú tak ľahko, že ich môžete skladovať zložené na sebe. Stôl so skladacími nohami znamená pohodlie, komfort pri používaní a jednoduché skladovanie.

     

   Naša ponuka predstavuje banketové stoly v rôznych tvaroch, veľkostiach a farbách, takže určite nájdete produkt, ktorý dokonale zodpovedá vašim predstavám. Na všetky naše stoly sa vzťahuje štvorročná záruka výrobcu. Prajeme vám príjemný nákup!

   " ["children"]=> array(3) { [0]=> string(0) "" [1]=> bool(false) [2]=> bool(false) } } [1]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "33" ["link"]=> string(43) "https://alponabytok.sk/33-konferencne-stoly" ["name"]=> string(19) "Konferenčné stoly" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [2]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "34" ["link"]=> string(38) "https://alponabytok.sk/34-bistro-stoly" ["name"]=> string(12) "Bistro stoly" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [3]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "38" ["link"]=> string(39) "https://alponabytok.sk/38-loftove-stoly" ["name"]=> string(14) "Loftové stoly" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [4]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "35" ["link"]=> string(43) "https://alponabytok.sk/35-restauracne-stoly" ["name"]=> string(20) "Reštauračné stoly" ["desc"]=> string(1482) "

   Reštauračné stoly

    

   Veľa farieb, tvarov a veľkostí sú hlavnými výhodami značky Alpo, ktorá je súčasťou Mextra Group. Reštauračné stoly v našej ponuke prichádzajú v mnohých obľúbených variantoch - tu nájdete klasické obdĺžnikové a veľké guľaté modely aj menšie varianty. To vám umožní vyplniť veľké banketové miestnosti i malé reštaurácie.

    

   Reštauračné stoly, ktoré vyrábame, sú vyrobené z odolných plastov, vysoko odolných voči oderu, poškriabaniu a vode, čo umožňuje použitie nábytku vnútri aj mimo. Všetky stolové dosky sú vyrábané pomocou moderných počítačom riadených strojov, ktoré zaručujú presnosť a estetické spracovanie (a tým aj vysokú kvalitu ponúkaného produktu). K dispozícii sú aj skladacie reštauračné stoly, ktoré sú vybavené oceľovými rámami a majú špeciálny systém založený na pružinách, čo uľahčuje ich skladanie. Funkcia stohovania tiež umožňuje pohodlnú prepravu a skladovanie nábytku, čo šetrí miesto.

    

   Zdôraznite povahu akcií, ktoré organizujete vo vašej reštaurácii, vyberte si naše stoly a získajte vysoko kvalitný nábytok a jedinečnú dekoráciu do vášho interiéru!

   " ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [5]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "37" ["link"]=> string(40) "https://alponabytok.sk/37-bufetove-stoly" ["name"]=> string(15) "Bufetové stoly" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [6]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "36" ["link"]=> string(38) "https://alponabytok.sk/36-barove-stoly" ["name"]=> string(13) "Barové stoly" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [7]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "71" ["link"]=> string(49) "https://alponabytok.sk/71-pivne-sety-woody-strong" ["name"]=> string(24) "Pivné sety WOODY STRONG" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [8]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "32" ["link"]=> string(43) "https://alponabytok.sk/32-cateringove-stoly" ["name"]=> string(18) "Cateringové stoly" ["desc"]=> string(1244) "

   Cateringové stoly - skladacie

   Jedálenské stoly sú perfektným riešením pre akúkoľvek spoločnosť alebo organizátora rôznych akcií. V našej ponuke nájdete praktické skladacie cateringové stoly s vysokou úrovňou spracovania a dlhou životnosťou zaisťujúci pohodlie pri používaní. Vďaka tomu bude produkt po zakúpení schopný slúžiť po mnoho rokov bez viditeľných známok použitia.

   Materiál s vysokou hustotou zaručuje, že stôl je pevný, odolný a zároveň ľahký, čo výrazne uľahčuje jeho prenášanie alebo prepravu. Ponúkané skladacie jedálenské stoly sú ideálne pre vnútorné i vonkajšie akcie. Na každý z našich produktov poskytujeme 10-ročnú záruku výrobcu a spĺňame očakávania našich zákazníkov - v našej ponuke nájdete skladacie aj neskladací jedálenské stoly (navyše sa líšia tvarom a veľkosťou).
   Široká ponuka značkových produktov APLO pod záštitou Mextra Group znamená, že tu nájdete nielen skladacie jedálenské stoly, ale aj okrúhle, obdĺžnikové, oválne alebo typické banketové stoly. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s podrobnosťami našej ponuky a prajeme príjemné nakupovanie!

   " ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [9]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "90" ["link"]=> string(49) "https://alponabytok.sk/90-stoly-do-pivnych-zahrad" ["name"]=> string(25) "Stoly do pivných záhrad" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } }
   array(7) {
    [0]=>
    array(5) {
     ["id"]=>
     string(2) "41"
     ["link"]=>
     string(32) "https://alponabytok.sk/41-obrusy"
     ["name"]=>
     string(6) "Obrusy"
     ["desc"]=>
     string(0) ""
     ["children"]=>
     array(1) {
      [0]=>
      string(0) ""
     }
    }
    [1]=>
    array(5) {
     ["id"]=>
     string(2) "40"
     ["link"]=>
     string(45) "https://alponabytok.sk/40-navleky-na-stolicky"
     ["name"]=>
     string(21) "Návleky na stoličky"
     ["desc"]=>
     string(1498) "

   Poťahy na svadobné stoličky - univerzálné

    

   Organizujete svadby? Neviete, ako splniť očakávania týkajúce sa hlavnej farby sály, ktorú majú budúcich novomanželia? Alebo možno organizujete svoju vlastnú svadbu v spoločenskej miestnosti a hľadáte poťahy stoličky, ktoré dokonale zodpovedajú hlavnej téme? Ak áno, ste na správnom mieste!

    

   Ponúkame poťahy na svadobné stoličky v rôznych farbách. Určite nájdete produkt, ktorý dokonale ladí so štýlom a farbou svadobnej hostiny. Univerzálne ponúkané poťahy na stoličky sú vyrobené z pružného materiálu a pasujú na mnoho rôznych stoličiek a nevyžadujú žehlenie. Vďaka tomu môžete ušetriť veľa času, pretože sa veľmi rýchlo nasadí a zložia. Ponúkané poťahy na svadobné stoličky sú moderné a zároveň elegantné a veľmi estetické, vďaka čomu vyzerajú skvelo na svadbách s krásne vyzdobenými stolmi.

    

   Ponúkaný poťah svadobnej stoličky a jeho konkurenčné cena je rozhodne výdaj, ktorý si môžete a mali by ste dovoliť. Ak aj napriek širokú škálu ponúkaných produktov hľadáte iný model s inou farbou - kontaktujte nás, môžeme vytvoriť presne požadovaný vzor! Prajeme príjemný nákup!

   " ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [2]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "43" ["link"]=> string(41) "https://alponabytok.sk/43-banketova-sukna" ["name"]=> string(17) "Banketová sukňa" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [3]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "45" ["link"]=> string(39) "https://alponabytok.sk/45-bezci-na-stol" ["name"]=> string(15) "Bežci na stôl" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [4]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "46" ["link"]=> string(42) "https://alponabytok.sk/46-ostatne-textilie" ["name"]=> string(18) "Ostatné textílie" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [5]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "44" ["link"]=> string(39) "https://alponabytok.sk/44-prislusenstvi" ["name"]=> string(17) "Příslušenství" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [6]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "42" ["link"]=> string(42) "https://alponabytok.sk/42-navleky-na-stoly" ["name"]=> string(17) "Návleky na stoly" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } }
   array(2) {
    [0]=>
    array(5) {
     ["id"]=>
     string(2) "49"
     ["link"]=>
     string(45) "https://alponabytok.sk/49-konektory-stoliciek"
     ["name"]=>
     string(20) "Konektory stoličiek"
     ["desc"]=>
     string(0) ""
     ["children"]=>
     array(1) {
      [0]=>
      string(0) ""
     }
    }
    [1]=>
    array(5) {
     ["id"]=>
     string(2) "57"
     ["link"]=>
     string(41) "https://alponabytok.sk/57-dopravne-voziky"
     ["name"]=>
     string(17) "Dopravné vozíky"
     ["desc"]=>
     string(0) ""
     ["children"]=>
     array(3) {
      [0]=>
      string(0) ""
      [1]=>
      bool(false)
      [2]=>
      bool(false)
     }
    }
   }
   
   NULL
   
   NULL
   
   NULL
   
Viac
BISTRO STÔL ROXY
search
 • BISTRO STÔL ROXY
 • BISTRO STÔL ROXY

BISTRO STÔL ROXY

Veľkoobchodná cena
36,20 
bez DPH
44,53 
s DPH
Dodanie už 6,00 €
na celoštátnej úrovni
Hrúbka stolovej dosky
Rozmery kaviarenských stolov
Farby stolovej dosky
Objednať teraz - odoslanie 30.06.2021!
Náklady na doručenie nájdete v košíku

Bistro stôl ROXY sa vyznačuje vynikajúcou kvalitou a senzačným vzhľadom. Stolová doska je vyrobená z laminátu a je k dispozícii v deviatich farbách. Dizajn tak môžete prispôsobiť svojim potrebám a preferenciám. Geometrická stolová noha vyrobená z čiernej ocele zaručuje jedinečný moderný vzhľad. Najdôležitejším aspektom konštrukcie stola ROXY je stabilita a trvanlivosť. Vďaka špeciálnym nohám stôl nepoškrabuje podlahu.

Stoly sa vyrábajú vďaka moderným technikám a pomocou špeciálnych strojov. Naše výrobky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov!

Konštrukcia

 • pevná základňa s rozmermi 45 x 45 cm zaručuje stabilitu kaviarenského stola ROXY aj pri veľkom zaťažení
 • stĺpik s rozmermi 6 x 6 cm bol navrhnutý tak, aby zaistil neochvejnú stabilitu stola a dostatok priestoru pre nohy pre vašich hostí.
 • dosky, z ktorých vyrábame dosky, sú laminované na oboch stranách, čo zaručuje bezpečnosť vašich textílií a odevov vašich hostí, navyše poskytuje estetický vzhľad
 • vrchná časť je zakončená 2 mm hrubým lemom, vďaka čomu je extrémne odolný voči poškodeniu a modrinám

Funkčnosť

 • podstavec bol vybavený nastaviteľnými plastovými nohami, vďaka ktorým sa podstavec pri premiestňovaní stola nepoškodí a akékoľvek nerovnosti už nespôsobia problém     

Dodatočne

 • stoly sú určené na vlastnú montáž, ku každému stolu pripájame pokyny a potrebné nástroje
 • 1 ročná záruka
 • vždy k dispozícii na sklade

DORUČENIE 1 EURO NA CELOM SLOVENSKU.
DORUČENIE DO 10 DNÍ

Pre účasť v akcii „Dodanie za 1 Euro“ je potrebná objednávka v minimálnej hodnote 1 000 EUR / bez DPH. Ak zadáte objednávku s hodnotou nižšou ako 1 000 EUR / be DPH, budú uvedené štandardné náklady na doručenie.

Garantujeme doručenie do 10 dní! Podrobnosti získate od nášho obchodného oddelenia.

SPÔSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Vďaka vlastnému vozidlovému parku môžeme ponúknuť prepravu osobnými autami Mextra - vrátane dodávok veľkými nákladnými vozidlami. To zaručuje bezpečné a rýchle dodanie priamo z nášho skladu do priestorov zákazníka.

Pri objednávaní tovaru v našom internetovom obchode môžete využiť veľa dostupných spôsobov doručenia. Roky spolupracujeme so spoločnosťami špecializovanými na medzinárodnú dopravu, ako sú DHL, DB SCHENKER alebo RABEN.

Odporúčame vám tiež osobný odber v našom sklade. Prosím kontaktujte nás pre bližšie informácie!

SPÔSOB BALENIA

 • Každý z našich výrobkov je špeciálne zabalený na odoslanie.

Banketové stoličky sú v našej továrni zabalené tak, aby sa pri preprave nepoškodili. Stoličky sú naukladané na 18 - 19 kusov (v závislosti od modelu). Nohy stoličky, operadlo a sedadlo sú pokryté špeciálnou ochrannou fóliou. Celá sponka je tiež omotaná pevnou látkou.

Stoličky sú balené na paletách.

V prípade väčších objednávok (nad 600 položiek) sa stoličky nakladajú priamo do kontajnera.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu pred možným poškodením. Stoly sú spojené špeciálnou páskou, potiahnuté drevenou doskou a zabalené do strečovej fólie.

Banketové textílie sú balené aj v špeciálnych kartónových škatuliach, ktoré ich chránia pred možným poškodením.

Cena za balenie s textíliami, obrusmi, zapínaním na riadky a sponkami (v závislosti od zvoleného modelu a množstva).


PODROBNÁ TABUĽKA POPLATKOV ZA AKCIU „DORUČENIE ZA 1 EURO“

V nasledujúcej tabuľke sú uvedené podrobné náklady na poplatky súvisiace s akciou „Doručenie za 1 €“. Pre každú položku produktu v objednávke sa účtujú príplatky. Štandardné náklady na dopravu sa uvedú, ak je čistá hodnota objednávky nižšia ako 1 000 EUR. Konferenčné stoličky 1,00 €
Stoličky svadobné CHIAVARI 1,00 €
Cateringové stoličky 1,00 €
Univerzálne stoličky 1,50 €
Loftový stoličky PARIS inšpirované TOLIX 1,50 €
Bistro stoličky 1,00 €
Konferenčné stoly 6,00 €
Bistro stoly 6,00 €
Loftové stoly 6,00 €
Bufetové stoly 6,00 €
Obrusy 0,40 €
Návleky na stoličky 0,20 €
Banketová sukňa 0,40 €
Ostatné textílie 0,40 €
Příslušenství 0,40 €
Návleky na stoly 0,40 €
Konektory stoličiek 0,10 €
Oceľové stoličky ECONOMY 1,00 €
Oceľové stoličky STANDARD 1,00 €
Žáruvzdorné stoličky 1,00 €
Hliníkové stoličky MAESTRO 1,00 €
Oceľové stoličky MAESTRO 1,00 €
Vozíky na stoly 15,00 €
Vozíky na stoličky 6,00 €
Obdĺžnikové banketové stoly 6,00 €
Okrúhle banketové stoly 13,00 €
Štvorcové banketové stoly 6,00 €
Koktailové banketové stoly 6,00 €
Obdĺžnikové cateringove stoly 6,00 €
Okrúhle cateringove stoly 13,00 €
Koktailové cateringove stoly 6,00 €