Stôl do pivných záhrad X-TYPE / X-FOLD Antracitová

Hrúbka stolovej dosky : 18MM Typ stolovej dosky: Farba dosky stola : Hruška poľná [D1625 PE] Rozmery stola : 60x60 cm
Veľkoobchodná cena
81,99 
bez DPH
100,85 
s DPH
Vlastná konfigurácia
Pripravená konfigurácia
Objednať teraz - odoslanie 24.10.2022!

Stoly X-TYPE sú určené na vonkajšie použitie. Sú ideálne pre pivné, barové alebo kaviarenské záhrady je to prakticky nábytok pre priemysel HoReCa. Sú vyrobené z plastu a sú odolné voči poveternostným podmienkam. Konštrukcia dosky, ktorá má jemné otvory, zabraňuje hromadeniu vody na jeho povrchu, a zároveň dáva stolom zaujímavý vzhľad.

Stoly X-TYPE majú špeciálny skladací systém X-FOLD, ktorý vám umožňuje nastaviť dosku vzpriamenú. Tento systém je pripojený k základni založené na 4 nohách, čo umožňuje zosunúť stoly dokopy počas skladovania. Po zložení stoly nezaberajú moc priestoru, čo pomáha pri úspore miesta pri ich skladovaní. Je to praktické riešenie pre stravovacie zariadenia. Systém bol navyše vybavený špeciálnymi zámky, ktoré zabraňujú nekontrolovanému skládaniu / rozkládaniu stola.

Najdôležitejšie výhody produktu:

  • štruktúra dosky stola zabraňuje hromadeniu vody na jej povrchu
  • odolný voči atmosférickým faktorom, ako je vlhkosť a UV žiarenie
  • systém X-FOLD, ktorý umožňuje zdvihnutie dosky stola do zvislej polohy, umožňuje zosunutiu stolov a obmedzeniu priestoru počas skladovania.
  • 2 roky záruka
  • vždy k dispozícii na sklade
  • Stoly sú určené na vlastnú montáž

Dátový hárok

Výška 110 cm
Šírka dosky stola 70 cm
Dĺžka dosky stola 70 cm
Hrúbka stolovej dosky 3 cm
Farba Antracitová
Priemer potrubia fi 7 cm
Materiál kríž, nohy - ABS / potrubie - hliník

DORUČENIE 1 EURO NA CELOM SLOVENSKU.
DORUČENIE DO 10 DNÍ

Pre účasť v akcii „Dodanie za 1 Euro“ je potrebná objednávka v minimálnej hodnote 1 800 EUR / bez DPH. Ak zadáte objednávku s hodnotou nižšou ako 1 800 EUR / be DPH, budú uvedené štandardné náklady na doručenie.

Garantujeme doručenie do 10 dní! Podrobnosti získate od nášho obchodného oddelenia.

SPÔSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Vďaka vlastnému vozidlovému parku môžeme ponúknuť prepravu osobnými autami Mextra - vrátane dodávok veľkými nákladnými vozidlami. To zaručuje bezpečné a rýchle dodanie priamo z nášho skladu do priestorov zákazníka.

Pri objednávaní tovaru v našom internetovom obchode môžete využiť veľa dostupných spôsobov doručenia. Roky spolupracujeme so spoločnosťami špecializovanými na medzinárodnú dopravu, ako sú DHL, DB SCHENKER alebo RABEN.

Odporúčame vám tiež osobný odber v našom sklade. Prosím kontaktujte nás pre bližšie informácie!

SPÔSOB BALENIA

  • Každý z našich výrobkov je špeciálne zabalený na odoslanie.

Banketové stoličky sú v našej továrni zabalené tak, aby sa pri preprave nepoškodili. Stoličky sú naukladané na 18 - 19 kusov (v závislosti od modelu). Nohy stoličky, operadlo a sedadlo sú pokryté špeciálnou ochrannou fóliou. Celá sponka je tiež omotaná pevnou látkou.

Stoličky sú balené na paletách.

V prípade väčších objednávok (nad 600 položiek) sa stoličky nakladajú priamo do kontajnera.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu pred možným poškodením. Stoly sú spojené špeciálnou páskou, potiahnuté drevenou doskou a zabalené do strečovej fólie.

Banketové textílie sú balené aj v špeciálnych kartónových škatuliach, ktoré ich chránia pred možným poškodením.

Cena za balenie s textíliami, obrusmi, zapínaním na riadky a sponkami (v závislosti od zvoleného modelu a množstva).


PODROBNÁ TABUĽKA POPLATKOV ZA AKCIU „DORUČENIE ZA 1 EURO“

V nasledujúcej tabuľke sú uvedené podrobné náklady na poplatky súvisiace s akciou „Doručenie za 1 €“. Pre každú položku produktu v objednávke sa účtujú príplatky. Štandardné náklady na dopravu sa uvedú, ak je čistá hodnota objednávky nižšia ako 1 800 EUR. Banketové stoličky: Standard 1,00 €
Ostatné stoličky 2,00 €
Štvorcové a obdĺžnikové banketové stoly 9,00 €
Koktejlové stolíky 9,00 €
Stoly s okrúhlou doskou 16,00 €
Bistro stoly 9,00 €
Poťahy na stoličky 0,40 €
Textil a textilné doplnky 0,40 €
Vozíky na stoličky 9,00 €
Stolové vozíky 20,00 €
Konektory 0,30 €
Pivné sety 12,00 €
Laminátové dosky
, si zákazníci najčastejšie vyberajú pre vnútorné aplikácie. Laminátové dosky sú vyrobené z drevotriesky KRONO so silným a estetickým PVC / ABS lemovaním s hrúbkou 2 mm. Sú veľmi estetické, ponúkame viac ako 120 farieb dostupných ako imitácia dreva, betónu alebo klasických monochromatických dosiek.
Laminátové dosky vyrábame v mnohých rozmeroch – na žiadosť zákazníka, ale aj v rôznych hrúbkach 18, 28, 36 a dokonca 46 mm. Najdôležitejšie vlastnosti laminátových dosiek: ideálne pre interiér, dostupné v 120 farbách, najnižšia cena.
Versalitové dosky
sú svetoznámou konštrukciou. Sú vyrobené z malých prvkov na báze dreva, vystužených nepremokavou živicou. Charakteristický tvar stolovej dosky sa získa v procese tvorby za tepla. Povrchová úprava stolovej dosky je vysoko kvalitný laminát. Hrúbka stolovej dosky je 18 mm vo vnútri a 35 mm vonku.
Versalite dosky sú k dispozícii v niekoľkých farbách a rozmeroch. Sú ideálne pre vnútorné a vonkajšie použitie. Dosky sa ľahko čistia. Najważniejsze cechy blatów werzalitowych: idealne na zewnątrz, odporne na zarysowania, odporne na promieniowanie UV
HPL dosky
sú pomenované podľa skratky High Pressure Laminate = Vysokotlakový laminát. Sú považované za jeden z najodolnejších dekoratívnych materiálov a sú povrchovou úpravou našich dosiek. Pracovné dosky HPL sú hrubé 12 mm a sú k dispozícii v niekoľkých farbách. Vďaka svojej vysokej pevnosti a odolnosti voči poškriabaniu, vode alebo slnečnému žiareniu je materiál HLP z roka na rok čoraz populárnejší.
Najdôležitejšie vlastnosti pracovných dosiek HPL: ideálne pre vonkajšie použitie, odolné voči plesniam, všeobecne veľmi odolné.
Petralite dosky
sú určené na vnútorné a vonkajšie použitie. Sú vyrobené z vodotesnej dosky s hrúbkou 16 mm, ukončenej zosilneným laminátom. Okraj stolovej dosky je 30 mm hrana, vyrobená z plastu, ktorý esteticky a trvalo obklopuje jeho boky. Pracovné dosky Petralit sú odolné voči poveternostným podmienkam a ľahko sa čistia. Sú k dispozícii v niekoľkých farbách a rozmeroch.
Najdôležitejšie vlastnosti pracovných dosiek Petralite: Nejdůležitější vlastnosti pracovních desek Petralit: ideálne pre vonkajšie, nárazuvzdorné okraje, živicový vodotesný povlak.