Nákup bez DPH
Vyžaduje sa aktívne IČ DPH EÚ
Nákup bez DPH
Všetky kategórie

Drevené reštauračné stoličky

Drevené reštauračné stoličky nie sú len vybavením, ale aj dôležitou súčasťou výzdoby každej reštaurácie. Štýl a farba stoličiek v správnom usporiadaní ovplyvňuje celkovú atmosféru v priestoroch a priťahuje pozornosť potenciálnych zákazníkov. Drevené reštauračné stoličky sú nielen estetickým, ale aj odolným a funkčným riešením. Ide o výrobky určené pre priemysel HoReCa, nie pre domáce použitie, a preto si ich kvalita a štýl zaslúžia osobitnú pozornosť. Drevo, z ktorého sú vyrobené reštauračné stoličky, je úplne prirodzený, dalo by sa povedať – ušľachtilý materiál. Je dokonale kombinovaný s rôznymi štýlmi, od klasického, cez vínarský, škandinávsky, až po moderné interiéry.

Novinky v našej ponukeDrevené reštauračné stoličky
PREMIÉRADrevená reštauračná stolička SHELL TAPDrevená reštauračná stolička SHELL TAPDrevená reštauračná stolička SHELL TAP
Čalúnené
Kompaktná pracovná doska HPL
91,10€ bez DPH
/
112,05€ s DPH
VIAC
PREMIÉRADrevená reštauračná stolička FUTURA DubDrevená reštauračná stolička FUTURA DubDrevená reštauračná stolička FUTURA Dub
Čalúnené
Kompaktná pracovná doska HPL
113,10€ bez DPH
/
139,11€ s DPH
VIAC
PREMIÉRADrevená reštauračná stolička FUTURA ČiernaDrevená reštauračná stolička FUTURA ČiernaDrevená reštauračná stolička FUTURA Čierna
Čalúnené
Kompaktná pracovná doska HPL
113,10€ bez DPH
/
139,11€ s DPH
VIAC
PREMIÉRADrevená reštauračná stolička FUTURA ČiernaDrevená reštauračná stolička FUTURA ČiernaDrevená reštauračná stolička FUTURA Čierna
Čalúnené
Kompaktná pracovná doska HPL
108,10€ bez DPH
/
132,96€ s DPH
VIAC
PREMIÉRADrevená reštauračná stolička FUTURA Medový dubDrevená reštauračná stolička FUTURA Medový dubDrevená reštauračná stolička FUTURA Medový dub
Čalúnené
Kompaktná pracovná doska HPL
108,10€ bez DPH
/
132,96€ s DPH
VIAC

Prečo sa oplatí investovať do drevených reštauračných stoličiek?

Stoličky navrhnuté pre priemysel HoReCa musia spĺňať vysoké požiadavky na kvalitu. Kombinácia zrenia dreva metódou LONG REST so strojovým brúsením zaručuje vysokú kvalitu. Starnutie metódou LONG-REST je prirodzený spôsob prípravy dreva pre ďalšiu fázu výroby stoličiek. Suší sa v prírodných podmienkach a v dlhšej dobe celého procesu. Takto pripravené drevo získava vysokú odolnosť proti ohybu a praskaniu, a preto sa používa v našich drevených reštauračných stoličkách. Strojové brúsenie dreva je naopak hladké. O nebezpečných otrepoch nemôže byť ani reči.

Aké štýly drevených stoličiek sú k dispozícii pre reštaurácie?

Drevené stoličky pre reštaurácie sú v rôznych štýloch, takže si môžete vybrať modely, ktoré dokonale zodpovedajú výzdobe lokality. Najobľúbenejšie z nich sú:

  • Klasické drevené stoličky – jednoduché, minimalistické, ktoré sa hodia do reštaurácií s tradičným charakterom. Môžu sa tiež javiť ako drevené čalúnené stoličky.
  • Drevené stoličky pre vintage reštauráciu - inšpirované retro štýlom, pre mnohých ľudí spojené s druhou polovicou dvadsiateho storočia.
  • Škandinávske stoličky - najčastejšie používané v priestoroch v tomto štýle, na svetlých a priestranných miestach. Tento štýl zdôrazňuje prirodzenosť materiálu, z ktorého sú vyrobené.
  • Moderné drevené stoličky - stoličky s moderným dizajnom, vyrobené z prírodného dreva alebo v kombinácii s inými materiálmi, ako sú plasty alebo kov.

V priemysle HoReCa stojí za to venovať pozornosť produktom, ktoré je možné skladovať spôsobom, ktorý vám umožní zaberať malú plochu. Ďalej ponúkame stohovateľné drevené stoličky - model FUTURA. Vďaka možnosti ich usporiadania do jedného zásobníka má personál väčší komfort práce pri upratovaní a ak nie je potrebné používať niektoré stoličky, môžu byť skryté v zadnej miestnosti a zaberajú malý priestor.

Drevené stoličky pre domáce použitie je možné zakúpiť v mnohých obchodoch, zatiaľ čo drevené stoličky pre reštaurácie by mali vyhľadávať spoločnosti, ktoré sa špecializujú na toto zariadenie. MEXTRA – Nábytok pre HoReCa vo svojej ponuke má nábytok určený pre toto odvetvie. Ide o produkty prispôsobené intenzívnemu používaniu, ktoré slúžia zákazníkom už mnoho rokov, väčšinou stohovateľný nábytok, ako sú stohovateľné drevené stoličky FUTURA.

Drevené reštauračné stoličky sú súčasťou vybavenia, nad ktorým sa oplatí premýšľať. Ovplyvňuje atmosféru v reštaurácii a jej celkový štýl a prijatie zákazníkmi. Drevené stoličky sú odolné, ušľachtilé a funkčné. K dispozícii sú aj stohovateľné modely. Je ideálnym riešením pre každú reštauráciu. Je dôležité vybrať si stoličky v špecializovaných predajniach určených pre HoReCa.

MEXTRA – nábytok pre HoReCa