ALPO

+421 41 321 62 02
 
 
 
 
  

Szybko kontakt

Infolinka
+421 41 321 62 02


E-mail:
nabytekalpo@gmail.com

 
 
 

Ponuka › Drevené stoly

 
 
 
 
 
Vzhľad a estetika reštaurácie ovplyvňujú obľúbenosť podniku. Chuť jedál má potom občas skôr druhoradý význam - pekný podnik núka na posedenie vo vnútri hoci len pri šálke kávy. 
Pretože reštaurácia musí byť pripravená na najrôznejších hosťov, je dobre, keď sa v nej nájde stôl pre dve, štyri, šesť a osem osôb. Všetky musia udržovať rovnaký štýl a mať dosky rovnakého tvaru - potom bude možno vidieť, že je úprava interiéru premyslená. Stoličky v celej reštaurácii by mali byť rovnaké.
Svojim zákazníkom ponúkame drevené stoly do kaviarní, reštaurácií, jedální alebo barov. Klasický dizajn drevených stolov sa hodí do každého interiéru. Dosky sú zhotovené z prírodnej, morenej a lakovanej dyhy alebo z odolného laminátu. Nohy stolu boli vyrobené z lepeného bukového dreva. Stoly sa vyznačujú odolným a pevným prevedením. Veľmi vysoká kvalita prevedenia zaručuje dlhé používanie.  Pretože má každý zákazník iné očakávania, možno si stoly objednať s rôznym sfarbením dreva a v rôznych veľkostiach. Veľmi pevná konštrukcia dreveného stolu zaisťuje dlhodobé používanie.


Minimálne množstvo objednávky 10ks.
  Vybrali sme pre Vás niekoľko osvedčených modelov drevených stolov. Svojou odolnou konštrukciou a veľmi dobrou cenou sa odlišujú od konkurencie. Okrem dobrých technických parametrov je pre stoly príznačný univerzálny dizajn, hodiaci sa do väčšiny interiérov. Ponúkame stoly v rôznych veľkostiach a s rôznym sfarbením dreva.
Zoznámte sa prosím s ponukou našich drevených stolov.
 
 
 
 
 
Uvedené ceny nezahŕňajú DPH
 
 
 
1d4bbc1d0b35dcb673b8955e863acc7e0aa23569